Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek olyan előfordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan előfordul (hat), hogy valaki nem vonzódott még soha előtte a nőkhöz, de meglátja egy bizonyos, általa már jól ismert nő kisportolt, feszes, szexi testét, és felizgul, hirtelen vonzalmat kezd érezni az illető iránt?

Figyelt kérdés
Kicsit érthetetlen lett a fő kérdés,de hétfőn baromi nehéz napom volt a melóban,szóval bocsi csajok.Habár lehet nem a legtökéletesebb kategóriaválasztás,de talán ide illik be a legjobban a kérdés. :D
2018. febr. 13. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy ébred rá arra, hogy nem annyira heteró, mint amennyire annak gondolta magát elsőre, szóval akár ez is előfordulhat!
2018. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeretett már belém magát heterónak mondó lány.

Szerintem igazából senki sem teljesen heteró inkább felszínes vagy makacs.


16L

2018. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én beleszerettem egy csodás lányba, és tudom, hogy ő a lányokat szereti, csak most van barátnője sajnos.Ezért nem is lépek semmit.

Még sosem szerettem bele lányba, de voltak már nők, akik tetszettek de sosem volt semmi. Csak pasikkal voltam.

Most már nem akarok pasikkal lenni.

Ezzel a csodás lánnyal szeretnék lenni minden porcikámmal és várom, hogy szabad legyen.Minden tetszik rajta, megőrulők érte.Őrülten szexi.

Nem érdekel mi ez, de jó nagyon, már majdnem 40 éves vagyok, elfogadom ezt az új érzést és alig várom, hogy beteljesedjen.

2018. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!