Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti éreztetek már igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti éreztetek már igy?

Figyelt kérdés
2 éven belül már a 3. csinos barátnőmmel szakítottam,egyikkel sem volt komoly,de mind gyönyörű volt. Van egy barátom,aki már 10 éve nős. A felesége nem valami csinos,alacsony,kicsit túlsúlyos,szeplős,sokat beszél,tipikus háziasszony. Mostanában azt vettem észre, hogy figyelem, ahogy szeretettel kiszolgálja a férjét, ahogy neveli a gyerekeiket, ellátja a háztartást és valahogy elkezdtem vonzódni hozzá,pedig külsőre egyáltalán nem az esetem. És ha valahol látok ilyen gondoskodó feleséget,akkor is vonzalmat érzek iránta ha nem bombázó-típus. Normális ez?Más is volt már így?

2018. febr. 14. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyucikomplexus. Vágysz te is arra, hogy kinyalják a s..ggedet, de előbb meg kéne találnod a hozzád való csajt és nemcsak a külsőségekre menni, hogy jaj, de csinos. És főzni tudnak? Gondoskodni, törődni a másikról..stb?
2018. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy komolyodsz, érettebb, tapasztaltabb lettél... ezért már az is eszedbe jut, hogy nem csak a külcsín, hanem a belbecs is fontos.Egy nőben sokan csak a külsőt nézik, de aztán pár év múlva meg elhajtanák valahová....az ő bajuk.
2018. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!