Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, találkoztatok már molett alkatú, de mégis bikavadítóan szexi nővel? És vékonnyal, akinek a közelében meg abszolút nem éreztetek semmit?

Figyelt kérdés

A husisabb alkatra gondolok, viszont mégis olyan kisugárzással rendelkezett, hogy kenterbe verte a modell alkatú vékony nőket. A kisujjában több szexualitás volt, mint sok vékony nőtársában, a közelében a férfiak egyszerűen nem bírtak magukkal.


A második kérdésben pedig arra a típusra utaltam, aki a külsejével bárkit megkaphatna, akivel a férfiak bárhol szívesen jelennek meg, viszont kb. akkora szexuális kisugárzással bírt, mint egy féltégla - ezzel pedig nagyon kiábrándító volt a pasik számára.


Kinek volt már dolga a fenti két eset valamelyikével, esetleg mindkettővel?(Nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok, lehet ismerős, kolléga, osztálytárs, stb.)



2017. ápr. 17. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, "ojjan jó, telivér kancával" szerintem már mindenki találkozott, akinek nincs seprűnyél fétise (persze ők is, csak ők nem veszik észre az ilyeneket).

De ez persze nem összetévesztendő a hájas, elhízott nőkkel!


A második csoporttal meg biztos találkoztam én is, csak őket meg én nem jegyeztem meg.

2017. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most egy husis lánnyal randizom. Imádom, a mosolyát a nézését, azt hogy tudja, hogy mi áll neki jól, mit kell mutatni és mit kell takarni. Világ életemben a vékony lányokat bírtam, de ezért a lányért megőrülök. Komolyan vissza kell magam fogni..
2017. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nemtom, én nem érzem ezt a "szexuális kisugárzás"-dolgot, nem tudom megállapítani, hogy a többi férfi mit gondol az adott nőről, ha nem mondják ki, és a nyilvánosság előtt nem is foglalkozom ezzel. A szexualitás helye nálam a hálószobában van.


Az, hogy nekem ki tetszik meg ki nem, az sem ezen a kisugárzáson múlik, volt már totál közömbös olyan osztálytárs, akire sokan nyomultak, és volt, hogy le sem tudtam venni a szemem olyanról, aki meg másnak volt semleges.


Szóval ezzel most nem mentél sokra :D De azért leírtam, hogy ilyet is láss.

2017. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajajj.Én kb. olyan alkatú vagyok,amit az első linkelt.:(
2017. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Elég provokatív kérdés...


Ha a válaszomból jutsz valami értelmesre azért szólj!


Ducik nagyon távol állnak az ideálomtól, így bármennyire teszi magát egy ilyen lány, nekem soha nem fog bejönni.


2.

Sok ilyen volt. Haverjaim elmondják, hogy milyen szexi csaj így-úgy megbsznák, én meg csak nézek, hogy mi bajuk van, semmi extra nincs a csajban.


Mindenkinek más az ízlése, ezért nem jut sehová a kérdés, nem nyer értelmet.

2017. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

1. Nem

2. Igen


Egyébként egy dagadt nő esetében egyszerűen nem tudom mire vélni az önbizalmat, ez számomra úgy jön le, hogy teljességgel hiányzik belőle az önkritika.. mint amikor a fogatlan, sörhasú Józsi a kocsmából azt hiszi magáról, hogy ő a nők bálványa.. :D

2017. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező én ismertem olyan teltebb lányt akinek olyan kisugárzása volt, hogy még azok is azt mondták, hogy össze akarnak vele jönni akiknek egyáltalán nem ez volt az ideáljuk...

Mondjuk nem külső miatt volt számukra nagyon vonzó, hanem a személyisége, kisugárzása...

képzelj el egy életvidám, mosolygós, kedves telt lányt aki kedveskedik mindenkinek, volt aki megjegyezte viccesen, hogy "ő a keresztanya" :D

mindenkinek szívességeket tett, nagyon aranyos lány volt...

aztán egy idióta beszólt neki, hogy szerinte dagadt, ez nagyon szíven ütötte (tisztában volt a testi dolgaival, de akkor mégis lesújtotta ez...

lefogyott, beesett lett az arca, nem is nagyon mosolygott...szó szerint megcsúnyult, zombi lett belőle :S

és egy nagyon pörgős vidám mosolygós szép lányból, lett egy vékony lélektelen zombi :S

mintha teljesen kicserélték volna, testileg lelkileg...

ma már nem tudom mi a helyzet vele, de remélem megtalálta a boldogságot ismét...

talán akik ismerték azért néztek rá kritikusabban a változás után, mert tudtuk, hogy milyen volt előtte, de sajnáltam, hogy oda lett az a gyönyörű kedves lány és egy életunt zombi lett miatta, egy hülye beszólás miatt :S


#1:

ez jó volt :D

ez a csaj kicsit sok lenne már, de egy teltebb alak is simán lehet vonzó :P főleg ha ennyire bolondos és pörgős :D de persze ha komoly is tud lenni :P


24F

2017. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!