Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még manírok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manírok nélkül ismerkedni?

Figyelt kérdés

27 vagyok. Elfáradtam hogy folyton bizonyitani kell, hogy en különlegesebb vagyok mint mások stb. Tehat hogy kell a nagy Duma a nagy melleny, a kis bunkosag stb hogy felkeltsem az erdeklodest. Mert ha ezek nincsenek meg nem erdeklek senkit.

Tehat nem kivancsi senki arra, hogy milyen vagyok en, sokkal inkabb hogy mit tudok felmutatni: kinezet, anyagiak, kocsi, munka stb.

Az ember a maszk mögött senkit Sem erdekel.

Ha nem "jatszom" meg ezeket, mint már irtam, nem erdeklek senkit.

Szomoru dolog, hogy ennyi idösen ilyeneken gondolkodom, de sanyaru kamaszkorom volt, folyamatos megalaztatással, elnyomással, depresszioval.



2018. febr. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak manírok nélkül lehet és érdemes.

Hidd el, senki, de senki nem díjazza, ha megjátszod magad, pláne ha még látszik is rajtad.

2018. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomi, h ilyeneknél ismerkedsz. Amint látom, hogy ilyen, befejezek vele ismerkedni. Az esetek többségében ez interneten első pár mondat után történik.
2018. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kevés visszataszítóbb van, mint hogy valaki megjátsza magát, hogy tetszen valakinek. És sajnos valahol azt is sugallja, hogy egyáltalán nincs semmi érdekes egy ilyen emberben, ami miatt foglalkozni kéne vele, különben nem folyamodna ehhez.

Az meg még inkább mínusz pont, hogy külsőségekkel, bunkósággal, pénzzel akarsz imponálni, mivel ezek szerint egy nem túl intelligens és értelmes réteghez akarsz tartozni, és ugyanilyen párt is szeretnél magad mellé...

2018. febr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!