Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ismerkedni fiatal lányként az egyetemen?

Figyelt kérdés

Magas, vékony alkatú vagyok, hosszú, szőke hajam van, sokak szerint szép vagyok. Budapesten járok egyetemre (orvosira), emellett alkalmanként dolgozni is szoktam, ha épp van időm. Barátnőim szerint kedves és segítőkész vagyok, talán egy kicsit félénk, de ha valakivel már régóta ismerjük egymást, akkor jól el tudunk beszélgetni. A fiúk/férfiak mégsem keresik a társaságomat, nem tudom mi lehet a probléma velem. Mit tanácsoltok? :)

20/L



2018. febr. 5. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem olyan rég, volt itt egy kérdés. Kérdező is orvosira jár. Menekültek tőle, mikor ezt megtudták. Talán tartsd titokban az orvosit.
2018. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
De keresnek, ha valóban ilyen vagy, és ez nem egy trollkérdés. Csak hát észre kéne venni a rájengoszling/bredpitt/dikáprió szint alatti férfiakat is ;)
2018. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez annyira kelletős kérdés, amennyire csak lehet.:d
2018. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
21 éves vagyok, fogászati asszisztens. A leìrtak majdnem stimmelnak rá annyi hogy én 160 cm vagyok. Nincs párkapcsolatom, megnézek a férfiak de mintha menekülnének, pedig nem vagyok bányarém
2018. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem ismerkednék veled, mert kiírtá ide egy kérdést.
2018. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Mert te úgy akarsz ismerkedni, hogy ők keressék a társaságodat...

Megoldás: Ha te akarsz ismerkedni, keresd te az ő társaságukat.

2018. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Azt tapasztaltam hogy a szép és okos lányoktól/nőktől menekülnek a férfiak.
2018. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Átlag magasságú, átlag alkatú srác vagyok rövid barna hajjal. Szegedre járok (közgázra) és emellett dolgozni is szoktam, ha épp van időm. Haverjaim szerint nincs velem komolyabb baj, talán egy kicsit többet dumálok a kelletnél, de ha valakivel már régóta ismerjük egymást, akkor jól el tudunk beszélgetni. A lányok/nők mégsem keresik a társaságomat, nem tudom mi lehet a probléma. Mit tanácsolsz?

22/F


Ennyi alapján te tudnál komplex párkapcsolati tanácsadást nyújtani? :) Ugye, hogy nem! Nézd, ahhoz, hogy megmondjuk, hogy szerintünk mi lehet a baj, ahhoz minimálisan is ismernünk kéne, legalább egy hosszabb beszélgetésen keresztül. Abból, amit leírtál, annyit tudtunk meg, hogy jól nézel ki, visszahúzódó vagy, de kis idő után megnyílsz másoknak. Hetente körülbelül 10 hasonló kérdést írnak ki lányok hasonló kondíciókkal. Egy sablonkérdésre pedig csak sablon válaszokat tudunk adni.


Legyél nyitottabb, keresd te a fiúk társaságát, kezdeményezz te, ha minden kötél szakad, ott a Tinder vagy a Badoo... stb.

Ha ezek közül egyik sem válik be, van egy nem rendszeresített vagy általánosan elfogadott, de annál hatékonyabb eljárás: a legjobb barátaiddal, akik régóta ismernek, külön-külön menj el valahová italozni, és itasd le őket addig, hogy még éppen tudjanak összefüggő gondolatokat kommunikálni feléd, és akkor kérdezz rá, hogy szerintük mi lehet veled a gond. Hidd el, el fogják mondani. Ha fiúkat is tudsz vinni, csak még jobb. Nem mondom, hogy ezen italozások végeztével ugyanannyi barátod lesz, mint korábban volt, de sokat meg fogsz tudni magadról, az egyszer biztos.

Amúgy ne add fel, nem vagy elkésve a világon semmiről, hajrá :D

2018. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
én megszúrnám a nunidat. mit szólsz? :-) ígérem utána is keresni foglak doktornénje!
2018. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 schamuelson ***** válasza:
92%

Talán el sem tudják képzelni rólad, hogy nincs partnered. Vagy esélytelennek képzelik magukat nálad a környezetedben mozgó fiúk.

Ha még barátkozás (értsd haverkodás) szintjén sem keresik a társaságodat, akkor a hiba a te készülékedben lehet. Talán a viselkedésed, a gesztusaid, hanghordozásod, kisugárzásod taszíthatja őket. Mi, kívülállók csak találgathatunk. A barátnőid talán jobb eséllyel tippelnének a valódi okra.

Ne csüggedj! De ne is görcsölj ezen! Csak lazán, és lesz majd barátod neked is! :)

2018. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!