Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ismerkedési kényszer van a férfiak részéről hogy a nők már mindenre azt gondolják hogy a férfi ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
Tegnap vonaton utaztam, egy átlagosnál talán kicsit csinosabb nővel utaztam. Nagy bőrönddel volt, leszállásnál segíteni akartam neki. Erre elkezdte hogy köszi, de bocsi van barátom, nem ismerkedem....(Tényleg nem akartam ismerkedni vele)
2018. febr. 12. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

hülye pxxcsa. Aztán meg itt kérdezi, hogy hol vannak az udvarias férfiak, no nem ő kérdezi, de egy másik.

Bolond volt az a nő.

2018. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg ennyire. Mindenesetre ez nyilván túlreagálás, de lehet aznap már nyomult rá előzőleg valaki, akit nehezen tudott lerázni, és ideges volt. Ilyen esetben azért meg lehet várni, hogy van-e konkrét ismerkedési szándék, és utána elutasítani.
2018. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha meg ürügy lett volna hogy beszélgethess vele és nem ezzel nyit akkor azért hü.lye p. mert hülyített.

Az a biztos ha az ember közli hogy nem ismerkedik bár én azt is hozzá teszem hogy a segítségét megköszönöm ha nem ilyen szándékkal közelített. Szerintem szerencsésebb az ilyesmit legelején közölni. Nem is azért mert olyan sokan próbálkoznak hanem mert sok férfi már akkor is "dugást vár" ha rá mosolyog az ember. És ritka aki nem hátsó szándékkal segít.

2018. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Basszus, itt mondják férfiak, hogy érdek nélkül nem kedves soha egy férfi.
2018. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Sztem csak szimplán hülye volt a csaj.
2018. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

ezért nem kell segíteni neki, ha a barátja segít neki kielégülni akkor segítsen a vonaton is :D

én paraszt vagyok, akkor vagy jó a nőknél ha leszrod őket

2018. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Én elhiszem ezt de azzal lehetett durva hogy lesokkolódtál , mert így azt hiszi tényleg fején találta a szöget, vissza kellett volna oltani: “ nincs hátsó szándékom, ráadásul a barátnőm is elvárja hogy keresztényi jócselekedetből segítsek másokon”
2018. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Ez kb. olyan, mint amikor a nők bebeszélik maguknak, hogy azért engedem át a zebrán vagy előre az ajtón, mert nyilván meg akarom dugni. Annyira rá vannak görcsölve a jónőkellhogylegyek dologra, hogy mindenáron azt akarják érezni, hogy kivétel nélkül minden férfi odavan értük.
2018. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
"Ne aggódj, igazából csupán szánalomból akartam segíteni."
2018. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
8-as, nem, megint csak itt mondták férfiak, hogy csak szép nőket engednek át, hogy a seggüket nézzék.
2018. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!