Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem túl jó pasinak (tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl jó pasinak (tudja magáról) be kell érnie egy nem éppen előnyös külsejű nővel, máskülönben marad az egyedüllét?

Figyelt kérdés
Nem jobb akkor a magány inkább? Miért kellene egy nekem nem bejövő nővel összejönni adott esetben csak azért, mert nem vagyok a nők álma? Nem célszerűbb akkor maradni az önkielégitésnél? Miért kellene a társadalmat követni abban, hogy én is hozzájuk hasonlóan egy nem vonzó nővel jöjjek össze?

2018. febr. 17. 12:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez a te választásod. Vagy maradsz egyedül és várod a csodát, vagy lejjebb adod az igényeidet.
2018. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

De ki mondta, hogy bárkivel is muszáj összejönni? Maradj egyedül, ha neked úgy jobb. Nyilván a jó csajok nem rád fognak hajtani, nekik is vannak igényeik.


Ne görcsölj ezen, talán majd idővel megtalálod a társad, aki sok mindenben hasonló, mint te és még az sem fog zavarni, hogy nem egy bombázó.

2018. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

- szeretlek. Te szeretsz?

- hát, veled is beérem.


Hmm ja inkább maradj egyedül.

2018. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Én átlagos, vagy anál kicsit kevésbé jóképűbb férfkiként mindig találtam olyanvalakit, akiben mindig tetszett mind a külseje, mind a belseje. Ha nem volt ilyem, egyedül voltam.


Egy esetemet tudom felhozni példánk. Volt egy csaj, aki nem bombázó volt, sőt, nem is az ideálom, de úgy egy fokig tetszett. Több szebb lányt láttam nála. Egyszer csak lefeküdtünk egymással, aztán el kezdtünk járni, ebből egy több éves párkapcsoat alakult, és az ismerkedésünk folyamán folyamatosan megszépült egyre vonzóbb lett a külseje, és nem a szerelem, személyisége miatt, és nem tinik voltunk.

2018. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Legalább ezen az oldalon ne legyen senki álszent. Mégis ki lenne egy olyan nővel, aki nem tetszik neki?
2018. febr. 17. 13:04
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kèrdèst meg is lehet ,, fordítani" Mit válaszolnál, ha egy nő tennè fel ugyanezt a kèrdèst?
2018. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

A szépség relativ. Igaz mindenki a legszebb fele húz. Hogy jól nézzen ki. De az igazság, hogy midenkiben van valami hiba csak az nem veszed észre mert arra koncentrálsz ami need fontosabb benne.


Több ilyen csaj van. Amúgy velem többször előfordul, hogy van egy két olyan aki kicsit nem a legelőnyösebb kinézetű de van valami benne ami meg fog és az az elem ami miatt nem a legelőnyösebb valahogy eltörpül. :)

Nem 10/10 es de ez nem számít ha meg fogott, tudod hogy nem a legszebb de valamiért mégis ragaszkodsz hozzá ami nem megalkuvás hanem tényleg akarod őt mert őt akarod és nem azért mert nincs más.

Ezt kell meg találnod ha olyat nem kapsz ami a legszebb :)).. és nem akarsz olyat aki csak azért van mert nincs más. De amúgy jobb ha nem kezdesz olyannal aki azért van mert nincs más, az ilyeneknek sosincs jó vége.

2018. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Na de várj, és egy nő miért akarna összejönni valakivel, aki nem tetszik neki? Ha te ez alapján szelektálsz, akkor őszintén nem értem miért lep meg (hovatovább, miért háborít fel), hogy a nők is ugyanezt az elvet vallják.


Amúgy, nem kell megalkudni. Ha nem akarsz kapcsolatot, ne legyen, ilyen egyszerű. Rajtad kívül egészen konkrétan senkit nem érdekel mikor kivel vagy együtt és kivel nem.

2018. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Ha átlagos külsővel rendelkezel, csak csúnya és hülye nőd lehet, az is csak addig, amíg nem talál jobbat (mert találni fog). Ha kifejezetten ronda vagy, akkor pedig semmilyen nőd nem lehet.
2018. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Az a baja, hogy szerinte az ő válogatás jogos, mert a ronda nők rondák, de ő meg teljesen illene egy jó nőhöz de azok irreális módon válogatnak.

Szóval hülyék.

Tehát a problémát már régen megénekelték: "az a baj, hogy a nők vagy csúnyák vagy szépek és buták, vagy ha szépek és okosak is egyben nem állnak szóba velem, ki érti ezt? Ki érti ezt? Én nem!"

2018. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!