Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok társat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok társat? Miért kerülök minden nőnél "barát zónába"? Próbálkozzak még egyáltalán vagy inkább feladjam? Többi lent.

Figyelt kérdés
32 éves leszek, átlagos külsővel rendelkezem, kicsivel átlag feletti keresettel, mérnökként dolgozom, mellette tanítok, normális hobbijaim vanak (utazás, fotózás, olvasás). De képtelen vagyok mégis társat találni. Több lánnyal is együtt szoktam utazni, beszélgetni, de tisztán látszik rajtuk, hogy nem férfiként néznek rám. Tarskeresot is próbáltam, de ott sem jött össze egy két randinál több... Lassan inkább arra jutok, hogy elkoltozok egy hegyi kunyhó a a világ elöl. Nem nekem való...

2018. febr. 1. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Én 44éves vagyok közel 14eve nincs senkim!

Ha kunyhoba nem is de egy közössegbe szivessen lennek veled,ha szereted a kutyakat akkor az is közös lenne!

Hetero vagyok!!!

2018. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen,pasi vagyok
2018. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Ne erőltesd. Ne akard görcsösen, jönni fog az magától. Sablonnak tűnik, de szerintem igaz.

Lehet, hogy jobban kéne nyitó a téged körülvevő külvilág felé, mert simán megeshet, hogy olyan jelzéseket küldesz önhibádon kívül, ami azt sugallja, hogy nem akarsz semmit, elzarkózol.

2018. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyitnod*
2018. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon merek nyitni, mert abszolút nem kapok semmilyen visszajelzést, erőltetni nem akarom, csak még nagyobb lenne a csalódás. De néha már tényleg összes örül a gyomrom és idegesen viselkedtem a közelében...
2018. febr. 1. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy #3 is írta. Hasonló korú és mérnök vagyok én is, de még félé k is.

Légy könnyed, ne mindenkibe a potenciális partnert lásd, ne izgulj, ne látszódjon, hogy mennyire szeretnél egy társat. Csak legyél könnyed, közvetlen jó társaság. Élvezd az ismerkedést, beszélgetést és akkor a partner is élvezni fogja.

2018. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"Miért nem találok társat?"


Önbizalomhiány, önértékelési zavar, zárkózottság...

2018. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

""Miért nem találok társat?"


Önbizalomhiány, önértékelési zavar, zárkózottság..."


Kérdés, hogy ezen, ezeken hogyan lehet változtatni.

A kérdezőnek gondolom a munkájában vannak bőven sikerei, ez elegendő önbizalmat adhat ahhoz, hogy megfelelő magabiztossággal kezdjen neki egy mérnöki probléma megoldásához. Nade ahhoz nem, biztos, hogy elég ez ahhoz, hogy a társkeresési-önbizalma erősödjön.

A kérdezőnek a társkeresésbeli-sikertelenségei befolyással vannak az önértékelésére is (sokadik lány küld el, biztosan velem van a baj...),

A zárkózottság pedig valakinek alap-tulajdonsága, lehetséges, hogy ez a probléma gyökere, és ezen kellene elsősorban változtatni, persze nyilván ezen a legnehezebb... Az egymillió dolláros kérdés, hogy hogyan...

Én is át tudom érezni a helyzetet, en is küzdök ezzel a három dologgal...

2018. febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban munkában, tanulásban képes vagyok sikereket élén. Társas kapcsolatokban viszont abszolút sikertelen vagyok. Gyakorlatilag már csak a munkahelyen és az ingázás közben van "szociális" életem. Fiatalon sokat jártam társaságba, de most már nem tudom rá enni magam... Falun élek, így amúgy sincs túl sok lehetőségem...
2018. febr. 2. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:
3%

A magyar nők nem nagyon bonyolultak.

Ha jól nézel, akkor téged fognak ők felszedni.

Ha nem, akkor pedig a csillagos eget is lehozhatod nekik, le se fognak sz.arni.


Tehát nem nézel ki elég jól. Valószínű, hogy nem elég jók a testi (genetikai) adottságaid.

2018. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!