Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a legtöbben bombanőt? Ennyire fontos nekik, hogy szép legyen, még ha belsőre nem is szerethető?

Figyelt kérdés

Bombanőket, 8-9/10-es, topmodell alkatú barátnőt szeretnének a legtöbben, de mi van ha több nincs a külső mögött?

Tegyük fel, megkapják álmaik nőjét, de a belső tulajdonságai egyáltalán nem szerethetők.

Utána mi van?


Kidobják és keresnek egy másik álomnőt?

Vagy csak a szex hajtja őket ennyire, hogy szépet kapjanak?


2018. febr. 17. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek többsége nem párkapcsolatban gondolkozik, hanem együtt éldegélésben.


Pl. én olyan párkapcsolatot szeretnék, amiben ha problémám van, vagy a páromnak van problémája, akkor egymáshoz fordulunk. Nem a gyakorihoz, nem a haverokhoz. És nem akarom, hogy úgy gondolkozzunk magunkról, hogy én egy nő vagyok, ezért engem minden nővel több dolog összeköt, mint veled, te meg férfi vagy, és minden férfi előbbre van, mint én.

2018. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Mire alapozod, hogy minden férfi bombanőre vágyik? Hány férfit kérdeztél meg? Mi a bombanő deiníciója? Köszönjük, Emese!
2018. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A csak a farkukkal gondolkozóknak tényleg fontos.Na meg szeretik mutogatni az ilyen nőket mindenkinek, hagy irigyeljék őket.A komoly kapcsolatban gondolkozó FÉRFIAKNAK fontos lesz a belső szerethetősége is a külső vonzalom mellett.Nem fogják beérni a csak szép nőkkel, rohadó belső mellett.
2018. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem bombanő (férfiak felfogása szerint) = vasalt hajú, műszempillás, 50 kiló vaságyastól plázapitcha.
2018. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Miért gondolod, hogy egy jó nő feltétlen elviselhetetlen, buta, és üres belülről?

Az, hogy valaki hogyan néz ki, jó részt adottság, és semmilyen szabály nem köti össze azzal, hogy milyen belsőre.

Szerintem csak ircsi vagy. Szóval irány az ircsi suli. Érteeeem?

2018. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem írta hogy feltétlen buta is egy ilyen top nő!
2018. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6, de konkrétan erről szól a kérdés.
2018. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igazán top csajoknál, ahol a belső is fullos, semmi esélyük.

Inkább csak szexet akarnak, elképzelésük nincs, mit kezdhet egymással egy férfi és egy nő ezen kívül. (Ők sem rendelkeznek épp fullos belsővel...)

Lejjebb adják az igényeiket: legalább jól néz ki. Facebookon a közös szelfin jól mutat, az ágya úgyse látszik.

2018. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4/10-től nekem bejönne majdnem minden nő. Ismétlem majdnem.
2018. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!