Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira fontos a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fontos a férfiaknak, hogy bókolhassanak a szép nőknek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen, aki tetszik. Nem túl jóképű, kicsit kövér is, de még benne van a szóba jöhető kategóriába. De... van egy feltűnően szép lány, aki nagyon kacér, és van barátja is. Ha véletlen összefutunk, látom, hogy ez a férfi ezerrel bókol neki, rágörcsöl, utalásokat tesz, szóval nagyon ráhajt, pedig de a gyönyörű lánynál esélye a 0-van egyenlő.

Engem ez zavar, mióta észrevettem, ezután már tuti hogy nálam sem lenne esélye. Mért csinálja? Hiszen tudja, hogy minden munkatárs ráhajt arra az egy nőre, akinek persze ez nagyon tetszik, és rá is tesz, ugratja őket. Tényleg megéri neki ez? Így a magamfajta "normális" lányt elriasztja, csak annyiért, hogy begyütősön pár jó szót a szép lánytól? Ha nincs a közelünkbe a lány, teljesen normális velem, és nekem bókol, kedveskedik, de ha ott van, én rögtön láthatatlan leszek a számára.



2016. okt. 18. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez az ösztön, aztán van még a ha ló nincs a szamár is....bocs, de ez ilyen. Mindenki a legjobbért hajt, a "még megfelelő"-ért nem biztos, hogy annyi mindent megtesznek, bár ez csak a szerelem része...én akibe szerelmes voltam ugyanígy, szeretet sosem alakult ki, gyűlöletbe ment át mindig.

Idővel megtanulja az ember, kit kellett volna választani, vagy milyen társat keressen, de addigra már elmúlt az élet. :(

2016. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Az irigységedet rajta vezeted le. :/
2016. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hol érzed ebből a levélből azt, hogy én irigy lennék? A lány szerintem is gyönyörű, és tökéletes női szemmel is. Fiatal, és van egy nagyon jóképű barátja. Az a férfi, akit említek, legalább 15 évvel idősebb nála, vagyis az én korosztályom.
2016. okt. 18. 09:28
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Miért lázadsz, ha semmi sincs köztetek?

Azért, mert szarnak érzed magad a "gyönyörű" lány mellett.

2016. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én senkinek sem bókolok. :D
2016. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na és ezek után mi jön? kivágott ruhákat veszel fel, kiteszed mindened versenybe szállva azzal a "csinos nővel, hogy felfigyeljen rád?. Hagyd a francba a férfit, ha ennyire nem édrekled, biztos meg van rá az oka
2016. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Engem ez zavar, mióta észrevettem, ezután már tuti hogy nálam sem lenne esélye."


Miért is?

Mert bókol más nőknek, miközben köztetek az égbilágon semmi sincs?

Mert a másik lánynak jobban bókol, mint neked, miközben köztetek még mindig az égvilágon semmi sincs?



" Mért csinálja? "


Miért ne csinálja? Láthatóan ez egy bejáratott rutin közte és a lány között, ami mögött vagy van komoly szándék, vagy nem igazán, és csak hülyülnek - ez kívülről megmondhatatlan.

De a lényeg, hogy ők ezzel jól elvannak.


Akkor mégis miért ne csinálja?


Mert te szívesen összejönnél vele?

Ezt vele is tudattad? Vagy csak elvárod, hogy jó gondolatolvasó módjára tudja magától?


Mert ha nem, akkor elég gáz, hogy ahelyett hogy tenni próbálnál az ügy érdekében, inkább felhúzod az orrod, és megsértődsz.


Ha ezt jelenti a "normális" a lányok között, akkor ez azét nem egy akkora nagy érdem vagy pozitív tényező.

2016. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Azért lássuk be fiúk, ha ezt a kérdező csinálná egyszerre több férfival, akkor ki lenne kiáltva mindenféle ri-bancnak, hogy mit szórakozik a férfiakkal...
2016. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Azért lássuk be fiúk, ha ezt a kérdező csinálná egyszerre több férfival, akkor ki lenne kiáltva mindenféle ri-bancnak, hogy mit szórakozik a férfiakkal..."


Mit csinálna?

A pasi egyoldalúan bókolgat. A kérdésben meg szó se esett arról, hogy a kérdező bármi módon próbált volna szintén kezdeményezni a pasinál.

Márpedig ha ilyen lett volna, akkor azt nagy valószínűséggel beírja.


Tehát a pasi nem szórakozik a csajokkal, legrosszabb esetben is csak több helyen próbálkozik, látható visszajelzés nélkül.


Ha a kérdező (a férfi számára is) egyértelműen próbálna közeledni a pasihoz, aki ezt élvezné, és időnként bátorítaná vagy elvárná, miközben más lányokkal is ugyanezt teszi, akkor az valóban szórakozás lenne, ami nemtől függetlenül elítélendő.


Ha ez a helyzet, akkor a pasi tényleg gáz, amit csinál.

De a kérdésből nem ez a kép jön le.

2016. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tipikus...nyugtasson a tudat, hogy sose fog kelleni a szép lánynak.

Amúgy szted te kellenél neki? Mert nem értem ezt az elriasztja a normális lányokat dolgot...lehet őt ez nem is zavarja, h elriaszt téged, mert hogy nem is akar semmit tőled, nem? Kicsit zavaros a sztori

2016. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!