Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztásnál nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál nálatok mennyire fontos a szép fogsor?

Figyelt kérdés
Tiniként hordtam fogszabályzót, a felső fogsorom szép egyenes, de az alsó rosszabb lett, mint volt. A 2 első fogam között elég nagy rés lett. Ez természetesen beszéd közben pont látszik. Tetetnék fel megint fogszabályzót, de abban az esetben csak belső íveset(a fogszabályzó maga ugyanis még csúnyább, mint egy rés a fogak között:D), de az kb félmillió forint, így ez pár évig még biztos esélytelen, még nem dolgozok. Fiúk, mennyire zavaró ez számotokra?

2018. jan. 18. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elmondásod alapján ez nem gáz. Bár egy fotót szívesen látnék róla.

Nekem sem hibátlan a fogsorom, inkább az a fontos, hogy egészséges legyen és ápolt.

2018. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt így elég nehéz elképzelni, küldj képet a fogadról! És hány éves vagy? :)
2018. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A látható helyeken legyen foga és minimum 24 db legyen a szájában. Azok pedig lehetőleg ápoltak legyenek. Ennyi nagyjából a feltétel.


Ismerek olyan embert, akinek egyenesek a fogai, de olyan durva ételmaradék és fogkő van rajtuk mindig, hogy a hányinger kerülget.

2018. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Amíg jól szopsz,a legtöbbjüket hidegen hagyja.
2018. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Huh, akkor megnyugodtam :D
2018. jan. 18. 09:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ápolt és kész. Ha valaki tetszik nem ezen fog múlni.
2018. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ápoltnak ápolt. Fordított esetben amúgy nálam is csak az a kizáró ok, ha nagyon sárgák, lepedékesek vagy nagyon durván rendezetlenek.
2018. jan. 18. 09:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Küldhetnél képet, küldenék én is. Kíváncsi vagyok a véleményedre.
2018. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit mennyire zavar, nem tudom. Viszont látok nőket, ilyen-olyan csálé fogakkal, különben ápolt, csak X, vagy dűledező kerítéshez hasonlókkal. Mind boldog párkapcsolatban él.
2018. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ajándék lónak ne nézd a fogát! :D Amúgy számít, lehetőleg ne úgy álljon, mint a cirkuszkerítés és az sem hátrány, ha nincs rajta 2 mm vastag lepedék. Ne legyenek rohadtak a fogak. Az, hogy most van 3 perc szünet a két nagymetsző között, hát istenem. Van, akinek jól is áll, ráadásul nyáron nem kell vízipisztolyra költenie. Egy kis selypítés nagyon farokállító tud lenni. Amúgy nem tudom mit pattogsz, a fogszabályozós nők kegyetlenül szexik, valami isteni szerintem, ha visel egy lány/nő állandót. :D
2018. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!