Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy mikor elkezdek beszélni itt egy lánnyal egy idő után eltünik?

Figyelt kérdés
Gondolom más is tapasztalta ezt.

2018. febr. 18. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Talál jobbat.
2018. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jaja, nálam is volt ilyen

Gondolom megun vagy ilyenek, bár nem gondolom magam olyan unalmasnak akivel ne lehetne bármiről beszélgetni

22F

2018. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas vagy.
2018. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem. Pedig velem is bármiről lehet beszélgetni de mégsem.
2018. febr. 18. 17:10
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem ismerkedési oldal, bár nem kizárt,hogy ez is összejön néha annak, aki szeretné.

Adott témában teszel fel kérdést, erre válaszolnak, véleményt mondanak. Ha valakivel priviben levelezel gondolom a kérdésedben foglaltak a mérvadóak.


Lehet boncolgatni tovább egyéb élethelyzeteket, kérdéseket, témákat is, ismerkedni is lehet,bár a gyakorisok nagy része nem ismerkedés céljából van itt. Egyszerűen csak szeret tanácsot adni, vitatni és néha észt osztani.

2018. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Én sok emberrel beszéltem már itt. Ha "eltünök" az azért van mert nem megy a kommunikáció vagy a pasi többet akar én meg nem keresek párt. Na nem mintha ezt nem mondanám el már a legelején.

De ez az eltűnés dolog így nem pontos. Nem tűnök el ha írnak válaszolok de én nem keresem az illetőt. Sokszor még a barátaimra is elfelejtek ráírni nem hogy egy arc és név nélküli online idegenre.

2018. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ha valakitől meg is kérdezed és igent mondrá,akkor ne nézzük már a másikat hülyének.
2018. febr. 18. 17:12
 8/15 A kérdező kommentje:
Mond rá
2018. febr. 18. 17:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire mond igent? Egy életen át tartó levelezésre? Alig hiszem. Az igazság az hogy egy idő után, ha nem párkeresési szándékból írkáltok egymásnak (akkor meg ugye találkozni kellene) akkor a levelezés elkopik. Mi értelme van? Egy idegennel nem akarom feltétlnül megbeszélni, hogy mi történt aznap, mi volt melóban stb. Ezeknek a levelezéseknek semmi értelme. Adott esetben,adott témában jó beszélgetni egy kicsit, de ennyi. Akit ez zavar, az többet lát bele,az meg már eleve ok arra, hogy vége legyen
2018. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert interneten sokkal több fiú van mint lány.

Így bármikor lecserélhet bárkit. Mindig van új.

2018. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!