Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy mikor elkezdek beszélni itt egy lánnyal egy idő után eltünik?

Figyelt kérdés
Gondolom más is tapasztalta ezt.

2018. febr. 18. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Velem volt màr olyan, hogy nem pàrkeresés céljàból, de leveleztem itt férfival, és szórakoztató volt. Viszont, mivel elég elfoglalt vagyok, ha nem olyan az ember, akinek a stílusa ideköt, annak néha napokkal hetekkel később vàlaszolok.
2018. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén szólva én azért nem írok vissza, mert nincs kedvem "csak úgy" ismerkedni. A privát üzenet funkciót inkább arra használom, hogy fontos témákban segítséget kérjek, vagy segítséget nyújtsak. Pl. a betegségemmel kapcsolatban írtam egy srácnak, aki ugyanebben volt benne, vele nagyon sokat írtunk egymásnak, és írunk azóta is. A "csámizu" szintű semmitmondó üzenetekkel viszont nem tudok mit kezdeni.
2018. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Megijed a helyesírásodtól :)
2018. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, voltam már így. Unalmas vagyok/voltam számára. Vagy mert nem tudta/tudtuk, hogy mit akarunk. Inkább várj, hátha valaki rád ír valamelyik jó vagy épp humoros válaszod végett.
2018. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én csak olyanokkal beszélgettem hosszabb ideig akik nem egyszavas mondatokban válaszoltak és nem lett egyoldalú a kommunikáció. Annak pedig egy idő után vissza sem írtam akikről a következő derült ki: házas,alkalmi-szex-nyitott kapcsolatot akar, hármasban akarja,leakar p***álni, verő legény aki szeretne magának egy "sub" nőt akit megalázhat stb, akinek gyerekei vannak,antiszociális és sokat hisztizik,rinyál,aki nő gyűlölő és mindenkit k***nak tart aki előítéletes és nagyon negatív aki idő múlva sem képes képet mutatni magáról képet,de azért "elvárja",hogy egy anonim emberkével x ideig beszélgessek írjak neki vissza válaszoljak érdemben. Azt meg kifejezetten utáltam amikor "nem mondhatom el" "erről nem akarok beszélni" ezeket nem is kommentálom tovább.


L/20

2018. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!