Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják egyes férfiak elvenni a nők önbizalmát?

Figyelt kérdés

Exem volt ilyen, nem is tudtam sokáig mellette maradni, lehetetlen volt megfelelni neki.

El kellett fogadni őt olyannak, amilyen (mackós alkat, alacsony, nem éppen jóképű), bennem viszont mindig talált hibát.

Miért nem festem be a szőke hajam sötétre, a szőke csúnya. Miért nincs szilikon mellem/szám, miért nincs póthajam, hogy merek smink nélkül megjelenni előtte...

Azóta talált olyan lányt, aki megfelel az elképzeléseinek, és mindenki boldog.


De mit adott neki, hogy engem bántott?

Illetve rendszeresen önzőnek, beképzeltnek, kiállhatatlannak titulált, amiért elégedett mertem lenni magammal olyannak, amilyen vagyok.


2018. febr. 18. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg a nők akarják elvenni a férfiak önbizalmát.
2018. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Adom az 1-es véleményét.
2018. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, de nem ez volt a kérdés.
2018. febr. 18. 17:11
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Amikor téged kritizált, rombolta az önbecsülésedet (vagy próbálta), akkor a saját szemében nem tűnt annyira szánalmasan kevésnek. Az ilyennek amúgy senki nem felel meg, jól tetted, hogy kiiktattad az életedből.
2018. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Akiről írsz szerintem nem az önbizalmadat akarta elvenni, egyszerűen csak nem voltál az esete, ami miatt nem is értem miért alakult ki köztetek kapcsolat.


Próbált olyanná formálni ami/aki Neki tetszik.


De persze, jogos, vannak olyan férfiak akik elveszik a nők önbizalmát.


Egy részük nem is tudatosan teszi, egyszerűen csak természetesnek veszi azt,hogy nyersen őszinte.

Másik részük tudatos, de ezek olyan pasik, akik kevés önbizalommal rendelkeznek és ezt akarják kompenzálni azzal, ha lehúzzák a mellettük lévő nőt.

2018. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Jaj Drágám, ez önmagában rejti a választ. Mert nincs önbizalma a férfinak.


Egy volt párom nekem is ilyen volt, és rájöttem iszonyat önbizalom hiányos a fickó, ezért húz le engem folyton. Képes volt szakítani velem, mikor kirúgták a munkahelyéről, mert igazából önmagával nem tudott szembe nézni nemhogy mással. Persze aztán keresett mikor lett új munkahelye.


Sajnos nem elég, hogy önbizalom hiányosak ezek a fiúk / férfiak, mert persze fáj nekünk lányoknak hogy bántanak, illetve aki nem gondol bele honnan ered ez, még nagyon magára is veheti az adott kisasszony és felőrölheti (ha neki sincs önbizalma), de amint tovább lépünk, az élet helyreáll, viszont neki nem.


Tehát igazából az ilyen pasi önmagát akadályozza a legjobban hogy boldog lehessen.

2018. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem férfiakra jellemző viselkedési forma, hanem egyes embertípusokra. Igen, nők is vannak ilyenek.
2018. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is saját magát akarta feljebb levő szintre emelni azáltal, hogy téged kezdett el alábecsülni. Így nem a saját hibái kerültek előtérbe. Írtad, hogy azt akarta szilikon szád/melled legyen. Mintha kis Kardashian babát akart volna belsőled csinálni. Saját érdekből viselkedett így.
2018. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem azzal van a bajom, hogy olyan nők tetszenek neki. Csak akkor keresett volna olyat.

Illetve az ismerkedési időszakban azt mondta, mélységesen elítéli az olyan nőket. Ezt sem értem, mire volt jó.

2018. febr. 18. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt a kommentekből is sugárzik az értelem. Ha egy nő szereti magát, úgy ahogy van, akkor nagyképű, és úgy látják, hogy le kell oltani téged. Ne vedd magadra kérdező, ezen nem is érdemes rágnod magad. Ő ettől érezte valakinek magát, hogy alázhatott téged. Valószínűleg a barbie-t is alázza, vagy fogja, mikor nem látja más.
2018. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!