Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, ha nektek tetszik egy nő, mennyire tudja elvenni a kedveteket, ha olyan időszakában ismeritek meg, amikor amúgy is jobban mennek a dolgai, ami miatt jobb a hangulata, amit meg is oszt veletek, és ezért "kicsit túl sok" lesz?

Figyelt kérdés
Helyre lehet hozni egy ilyet?
2018. febr. 16. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen érthetetlen kérdést... most akkor az a baj szerinted, hogy jó kedved van? Ja nem, hogy kicsit túl sok a jó kedv... vagy várjunk...mégse...vagy mégis?
2018. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy férfi alapesetben nem versenyezni akar a párjával, annak pedig csak örül, ha a másik jókedvű.

Ha valakit ez zavar, akkor ott bajok vannak.

2018. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy talán túl sokat kapott belőlem, és nem hagytam, hogy beszélgetéssé alakuljon. És most visszább vett, és nem tudom, hogyan tudnám továbblendíteni ezt a holtpontról.
2018. febr. 16. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Hölgyem, semennyire! :D
2018. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jó a hangulata, sokat mosolyog és nevet az csak vonzóbbá teszi. Egy ragyogó nőre öröm ránézni és a jó kedve ragadós.


A másik kérdésedet illetően:


"nem hagytam, hogy beszélgetéssé alakuljon. És most visszább vett, és nem tudom, hogyan tudnám továbblendíteni ezt a holtpontról."


Hívd el beszélgetni, írj rá bármilyen témával kapcsolatban, kezdeményezd te. Ha látja, hogy te is érdeklődz iránta, akkor át fog lendülni a holtponton és újra lendületet vesz. De ehhez neked kell lehetőséget teremtened.

2018. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, én megadtam a lehetőséget, de legalább okosabb lettem, hogy nem csak velem ilyen zárkózott, hanem alapból. Békén hagyom, ha ő így jobban érzi magát. Élőben más, na, mindegy. :-) Nekem nem sürgős, hogy legyen valami. De hatással volt rám, mert alapból kilóg a tömegből, ahogyan én is, és ilyen emberrel ritkán találkozom. Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 17. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!