Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a kor a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a kor a legnagyobb ellenségük, a férfiaknak pedig a konkurencia a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Gondolom a legtöbben egyetértenek abban, hogy egy bizonyos kor alatt egy átlagos nőre is egy masszív mennyiségű férfi nyomul. Épp ezért a férfiaknak, ha fiatal nőt akarnak, akkor masszív konkurenciával kell felvenniük a kesztyűt. Viszont egy bizonyos kor fölött, ha a férfi megelégszik a saját korosztályával (legtöbb férfi nem elégszik meg a vele egykorúakkal közép- vagy idős korban már) akkor különösebb nehézség nélkül akárkinek, akár egy alkoholista gyári sormunkásnak is lehet nője.


Ezért alakult az ki, hogy a nők gyengéje a szépségápolás, ránctalanítás, fiatalító bisz-baszok mert nekik ez a legfontosabb?

Egy férfinak pedig azért gyengéjük a presztízs autó pl. a BMW, mert a férfiaknak meg ki kell emelkedni a többi férfi közül valamivel, hogy a dekoratívabb és fiatalabb nőket meghódíthassa?


2018. febr. 19. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Leegyszerűsítve igen. Feministák érkezése 3, 2, 1...
2018. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nincs nagy élettapasztalatod... nem így működik az élet. De majd rájössz, ha idősebb és tapasztaltabb leszel...
2018. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
12%
Jól látod kérdező a dolgokat.
2018. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Tehát akkor minden 40 körüli nőnek alkoholista gyári munkás jár. Értem. Az én férjem pl. senior fejlesztő.


De te vegyél csak nyugodtam BMW-t, az majd meghozza az igaz szerelmet.

2018. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a hülye emberek a legnagyobb ellenségeim, akik ilyen agyszüleményeket gyártanak. Fárasztó egy idő után.
2018. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én a fiatalító bisz-baszokat magam miatt használom, jót tesz az egómnak, meg élvezem, ha az ismerőseim (pláne nők) azt mondják, hogy mennyire jól nézek ki:)Elmúltam negyven éves, de szerintem most tetszem a legjobban a pasiknak. Nyilván nem csak a fiatalítás miatt, hanem mert olyan a kisugárzás, életfelfogás, élettapasztalat, stb...

Szerintem azok a férfiak akik kocsival, presztízzsel tudnak kiemelkedni, azok nagyon szegény lelkivilággal,önértékeléssel rendelkeznek. Az önkifejezés lenne a legfontosabb nem a külsőségek.

2018. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A MÁV-nak meg a négy évszak és az utasok...



22/N

2018. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
A rossz külső a legnagyobb ellensége mindkét nemnek,főleg a nőknek.
2018. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek saját maga a legnagyobb ellensége, ha tud róla, ha nem.
2018. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!