Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért fáj, hogy mi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fáj, hogy mi, férfiak jobban ismerjük őket, mint ők saját magukat?

Figyelt kérdés

Ha a férfiak "okoskodnak" a női lélek rejtelmeivel kapcsolatban, mindig vita tör ki. Pedig a helyzet az, hogy a hölgyek külső szemmel nem látják magukat - és ezáltal nem érzékelik a logikátlanabbnál logikátlanabb tetteket, amiket gyakran el szoktak követni.


"Hogy ismerhetne engem egy férfi jobban, mint én magamat? Ugyan, kérem! Tudom, ki vagyok, tisztában vagyok saját magammal és hogy mit miért teszek." - gondolják a nők. Teljesen normálisnak gondolják ezeket a dolgokat, de férfi szemszögből ez teljesen máshogy jön le.


Ezekre akarok kilyukadni:


"A nők a rosszfiúkra buknak."

"A nők a rendes pasikat barátzónába teszik."

"A nők az érzelmileg hideg férfiak után futnak."

"A nők 80%-a a férfiak 20%-át tartja partiképesnek."

"Ha nőt akarsz, legyél bunkó és gazdag."

"Ha be akarsz cserkészni egy nőt, ültesd érzelmi hullámvasútra."

"A nőket kirázza a hideg a romantikától."


És még hosszan lehetne sorolni...


Gondolom, a fentieket a nők egytől egyig kikérik maguknak. De mit csináljunk, hölgyeim, ha nekünk ezek így jönnek le? Mit csináljunk, ha a kétértelmű tetteitek nálunk már egyértelműen csapódnak le? Miért fáj nektek, hogy "átlátunk" rajtatok? És legfőképpen: miért baj az, ha ehhez idomulva közelítünk felétek?


Nyilván az érzelem-orientált ember tettei egy hiperracionálisnak tök máshogy jönnek le, mint amilyen szándék az előbbit valójában vezérli. Elkerülhetetlen, hogy ez nézeteltérésekhez vezessen. Hölgyek, ti csak azt HISZITEK, hogy ismeritek magatokat. Mi, férfiak ismerünk titeket igazán. Szerintem nem kell, hogy ebből mindig nézeteltérés legyen, csak fogadjátok el. Akit az érzelmei irányítanak, az sosem tud reális képet alkotni saját magáról.


Hogy látjátok ezt? Mi a véleményetek erről a témáról?



2018. jan. 21. 16:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván sérti az egójukat, de ez természetes. Ezért is ennyire ellenszenves nekik, pl. a PUA mozgalom, mert egy igazi PUA annyit tanul a női pszichológiáról és tényleg többet tud a nőkről mint a nők magukról, hogy manipulálni is tudja a nőket, és ezt arra használja, hogy minél több nőt megdugjon. Én is PUA vagyok már 7 éve, és a legtöbb nővel úgy játszok mint macska az egérrel. Mindig tudom mire gondol, mikor és hova kell szúrni, hogy elérjem amit akarok.
2018. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
78%
Hú te$...
2018. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%
#1 ja és 2 orgia közt osztod az észt gyk-n a 44% oddal xD... jaj östenöm
2018. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Én meg jobban ismerem a férfiakat.


"PUNCI."

2018. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Most megkérdezem tőled az ellenkezőjét. Téged örömmel tölt el, amikor olyanokat olvasol, hogy "Minden férfi csak szexet akar", "Minden férfinak a buta szőke plasztikcicák kellenek", "Minden férfi egy igénytelen disznó aki egy koszos papírzsepit nem tud kidobni" és hasonló általánosítások? Akkor is, ha rád ezek nem jellemzőek? Miért baj neked, ha a nők átlátnak AZ ÖSSZES férfin, mert ugye mind ugyanolyan?
2018. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem fájna, ha igaz lenne. Tökéletes világ lenne. Mindenki úriember lenne, nem kapnék több dickpic-et, nem lenne több nemi erőszak, zaklatás... álom lenne.
2018. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudni. A nők egyszerűbbek, mint ahogy feltüntetik magukat. Valóban így van, hogy az esetek 90%-ban fingjuk sincs saját magukról.
2018. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%
A két első példád a leggyakoribb sztereotípia, amit hallani lehet, minthogy a nők a rosszfiúkra buknak és a rendes pasikat barátzónába teszik. Mivel ezek így ahogy vannak, nem igazak, most azokról a férfiakról szeretnék egy kicsit írni, akiktől a leggyakrabban hallom a nevetségesen rosszmájú állításokat. Azt látom, hogy ők nem veszik észre azon férfitársaikat, akik a környezetükben élnek egy csinos és rendes barátnővel, anélkül, hogy rosszak, hidegek, vagy gazdagok lennének. Ebből azt feltételezem, hogy nem is akarják meglátni, hogy ezek a férfiak miben jobbak náluk, ezáltal az oldalukon álló nőket sem látják meg, akik a létezésükkel cáfolnak rá a fenti két állításra. Ha igaznak véled az idézeteidet, javaslom, hogy jobban nézz körül a környezetedben. Ha pedig még ezután is úgy gondolod, hogy a nők ilyenek, akkor legyél most bárhol, pakolj és költözz.
2018. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés egy- Miért nincs csajom?

Kérdés kettő- Elmélet a csajokról.

Kérdés három- Miért gondolja ezt a barátnőm?

Ha annyira minden pasi ismerné őket, akkor mindnek lenne, nem? Minden problémát meg tudna oldani vele, nem? Én sem állítom, hogy ismerem az összes férfit. Típusokat ismerek esetleg. Az, hogy azok a lányok, akikkel próbálkoztatok ilyenek voltak lásd : gazdag pasit akar, bunkó pasi után fut, barátzónába rak titeket, az nem jelenti, hogy akkor össznépien mind ilyenek vagyunk. Csak általában aki nem ilyen, azt nem veszitek észre :D Nem veszekedni akarok, csak így látom.

2018. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan így van,ahogy a kérdésben leírod. A nők saját magukról alkotott álomképe (amit egyébként mindenkibe belenevel a társadalom) köszönő viszonyban sincs a gyakorlattal. Nekik minden támadás,ami ezt a kifelé irányuló pozitív képet kicsit is életszerűbbé teszi,ezért jönnek a személyeskedések,érzelmi kitörések minden ilyen kérdésnél tőlük. A férfiak sokkal jobban elfogadják magukat,a természetüket,és kevésbé akarják jobb színben feltüntetni a nemüket,mint a nők. A nők természetében is van megannyi "sötét" dolog,amiről nem illik beszélni,mert akkor nőgyűlölő vagy. A kis mókus a fejükben azt mondja,hogy ha emlékezteted őt a saját tökéletlenségére,akkor te "rossz" vagy,mert negatív érzéseket keltettél benne (önmagára nézve),tehát rossz vagy :D A kör itt pedig bezárult. Ne is reméld,hogy ezen az oldalon te igazságos,egyenlő elbánásban részesülj a nők által,mert nem fogsz. Az a kevés nő,aki képes az önreflexióra,na őket kell a való életben megtalálni. Nehéz,de nem lehetetlen.
2018. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!