Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak meg olyan emberek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg olyan emberek akik magukban sosem tudtak igazan torolni a multat, es ezert nem tudtak egy normal parkapcsolatot kialakitani, lenyegeben sosem tudtak mar orulni igazan senkinek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2018. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meg én.
2018. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kicsi en is
2018. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A múlt a te részed, kitörölni nem tudod. Az a kérdés, mennyire hat a jelenre, jövőre.
2018. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A múltat nem törölni kell, hanem átdolgozni és feldolgozni. Mindenkinek megvan a maga keresztje, cipelni kell tudni a lehető legkényelmesebben.
2018. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Detto
2018. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom vagyunk egy páran,csatlakozom.


Bár azt hozzátenném,hogy én próbálkoztam és éreztem is mással is szerelmet meg mindent,de mégis valami annyira megváltozott bennem,hogy egyszerűen azóta minden kapcsolatom pár hét alatt tönkremegy. Szerintem rám van azóta írva,hogy kiábrándult,üres stb.. Szóval már inkább nem is keresem a társam..

2018. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert az exed szereted meg mindig.

Az uj dolgok nem boldogitanak sokaig de a regivel mar azonosultunk. A rossz donteseket is helyre lehet hozni , ha most ki szalsz a jelenlegi kapcsolatodbol mert mast is becsapsz es magadat is .Gondolkodj el rzen!

2018. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De még mennyien!
2018. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!