Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos lányként miért nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos lányként miért nehéz számomra párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Elég bizalmatlan vagyok másokkal szemben nem segít az sem hogy elég sok pasi nyomult rám állandóan és mindig át is vertek. Sok férfivel szexeltem nem is tagadom és utólag bánom is hogy odaadtam magam ennyi mindenkinek. Tanultam a hibáimból és most át is estem a ló túloldalára.


Nincsenek nagyon elvárásaim de azt szeretném első sorban ha azért érdekelnék valakit aki vagyok nem pedig azért ahogy kinézek. Az utóbbi időben sokat dolgozom a személyiségemen de elég nehéz. Sajnos nem érdekelnek olyan dolgok amik a pasikat max az autók. Van jogsim is szeretek vezetni de ezt leszámítva elég csajos vagyok :) Próbálok változni hogy megfelelő barátnő lehessek valami normális pasi oldalán. Szerintetek mit kéne még tennem ez ügyben ?


22/L


2017. okt. 17. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a legfontosabb az, hogy elégedett legyél magaddal, és tegyél meg mindent amit tudsz, hogy olyan legyél amilyen te szeretnél lenni, és akkor a kisugárzáso is nyerő lesz. Van egy sablon szzöveg, amit most elsütök, nem számít, hogy érdekes ember vagy e csak légy érdeklődő.
2017. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
A kinézeted is te vagy. De ha azt ki akarod zárni, akkor ismerkedj burkában.
2017. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szánj több időt az adott személy megismerésére hosszabb beszélgetésekkel, amíg úgy érzed hogy nem csak a tested érdekli. Ha nincs meg ez az érzés állj tovább. 21/F
2017. okt. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Engem rohadtul nem érdekelnek az autók... :D
2017. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
AKKOR NEM VAGY IGAZI FÉRFI!!!!!!
2017. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ha ezt jelenti igazi férfinek lenni, akkor elismerem, nem vagyok igazi férfi, és örülök is neki teljes szívemből... :D

2017. okt. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
A csinos lányok inkább ne panaszkodjanak, hanem örüljenek annak hogy iszonyat nagy mázlisták!
2017. okt. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Vesszőt használni luxus kérdező? Ja értem, csak a hímvesszőt nem az. :) Nem kellenél, mert kiégtél, mint a villanykörte. Most már jó lenne egy komoly pasi, azelőtt meg a sarki közértesnek is térdeltél egy meleg kifliért, igaz?
2017. okt. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8as XD
2017. okt. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
pumped gabó szerintem neked való lehet. és állítólag csak néha meleg!
2017. okt. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!