Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok: Ti örülnétek vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ti örülnétek vagy mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha ülnétek a vonaton, buszon egyedül, és odamenne hozzátok egy fiú. Látszik rajta,hogy nagyon zavarban van.

Udvariasan bemutatkozna és megkérdezné kedvesen lenne-e kedvetek vele beszélgetni?


Mit gondolnátok róla?

Lehet nem egy igazán jóképű magabiztos srác, csak olyan átlagos.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2018. febr. 9. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Balázs te vagy? Szólítsd már meg azt a szerencsétlen lányt.
2018. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolnám, hogy egy kedves fiú, aki megpróbál velem ismerkedni, és elismerném a bátorságát. Ettől függetlenül van párom, úgyhogy udvariasan elutasítanám.
2018. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha tetszik, talán örülnék, hangulatfüggő.
2018. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Szólítsd meg a lányt!


Most hiába írom le, hogy én mit gondolnék, nem biztos, hogy a te kiszemelted is ugyanúgy reagálna. Erre a kérdésre csak akkor kapod meg a választ, ha cselekszel.



22/N

2018. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha szingli vagyok akkor attól függ, hogy szemeztünk-e előtte. Ha látja hogy nem vagyok nyitott az ismerkedésre, akkor ne jöjjön oda. Ha szemeztünk akkor azt mondanám, hogy persze miért ne.


Ha kapcsolatban vagyok (mint most is), akkor ezt megmondanám neki, remélve hogy nem válik agresszívvá az elutasítás után.

2018. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Balázs, el fogtok ballagni és az egész életedben bhaszni fogja a csőröd, hogy ekkora töketlen voltál. Annál minden jobb.

menj már oda hozzá

hihetetlen vagy, százan mondjuk

2018. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Elfordult mar. Kedvesen mondtam, hogy nem, bocs, nagyon faradt vagyok. Erre lokte tovabb.

Epp munkabol mentem haza este 9-kor, a feneken van kedve meg egy egyesz nap utan idegenekkel jopofizni. Nem ismerkedes miatt jarok buszozni, ertsetek mar meg!

23l

2018. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Fenenek*
2018. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Menj oda Balázs!
2018. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha lefelé nézek, zenét hallgatok, gépezek vagy olvasok, hagyjon békén.
2018. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!