Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki hajjal jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hajjal jóképű, helyes pasi az kopaszon is lehet az?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és rettegek attól, hogy kihullik a hajam. Nem látok semmi tünetet azon kívül, hogy a halántékomnál kicsit sokallom azt a rést. Másnak nem tűnik fel és ha kérdezem szerintük hülyeség, csak ilyen a formája és kész.

Mindenesetre engem nagyon zavar és nem hagy nyugodni a tudat, hogy kopaszon nem fogok tetszeni senkinek mert el sem tudom úgy magam képzelni. A hajam nagyon jó állású és szép a szemeimmel együtt adják az arcom, kopaszon minden önbizalmamat elveszíteném.



2018. febr. 1. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De biztos, hogy olyan akkor is jóképű marad, vagy lehet annyira megváltozik az arca, hogy hányinger férfi lesz?
2018. febr. 1. 11:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én eddig csak a hosszú hajú férfiakat kedveltem, de pár hónapja megismertem egyet aki kopasz volt kívül belül megszerettem szóval most már rájöttem,hogy a kopaszok is lehetnek nagyon vonzóak ha aranyos mosolyuk van és huncut szemük
2018. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Van, akinek jól áll ez is, az is. Van olyen férfi ismerősöm, aki hosszú hajjal volt egyenesen visszataszító és undorító, most levágatta 2-3 centisre és azta... Nagyon jól néz ki. Sokat dob még az arcszőrzet is, azzal kopaszon is lehet trükközni.


Egyébként, a páromnak dús haja volt, mikor megismertem. Tömött, szőke.:) 4 év alatt teljesen kiritkult neki a halántékánál, most kicsit hosszúra hagyva átfésüli egyik oldalról a másikra, ez is baromi dögösen áll neki.. Meg tudod, az ember másképp kezeli azt az embert, akibe egyszer belezúgott már, akiben egyszer meglátta már a szépet. Na, én is így vagyok a párommal. Ha bármi történne vele önhibáján kívül, legyen ez a kopaszság, vagy akár sokkal szörnyűbb dolgok (elvesztené valamelyik végtagját), nekem ugyanaz az ember maradna. És ugyanúgy vonzó.


Másképp ítélsz meg valakit, ha van mögöttetek érzelmi kötelék, ezzel csak azt akarom mondani. De ez már nem tartozik ide.

2018. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet persze.
2018. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen kezdtem erősen kopaszodni, eléggé megviselt. Előtte a hajam volt a mindenem. Apám is kopaszodott már fiatalon és az ő apja is, sőt anyám apja is, szóval ez családi vonás :D

Aztán levágtam teljesen kopaszra. Van aki azt mondta, cukibb voltam hajjal, van aki meg csorgatja a nyált is, annyira jól áll a kopasz nekem :D

Hajjal is volt aki nem jött össze velem és most is van, ez ilyen. De akinek alapból szép arca van, a szerintem kopaszon is az marad, legalább is nem vettem észre, hogy kevesebb csajnak tetszenék, sőt :)

2018. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem biztos.

Akármilyen frizura váltás marhára meg tudja szépìteni vagy éppen elcsúnyítani az embert

2018. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17 éves korom óta nullázom a hajam, meg a bankszámlámat is, de nem vettem volna észre, hogy ezért csúnyultam volna egy kicsit is. :D
2018. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam, köszönöm! Nekem kb. így néz ki a hajam a halántékomnál. Ennyi akkor még nem jelent semmit?

(Sokszor beképzelek magamnak sok betegséget ami aztán az idő előrehaladtával kiderül, hogy csak én láttam bele túl sokat, remélem ez is ilyen...)

[link]

2018. febr. 1. 11:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Totál jó és szerintem egyáltalán nem kopaszodik még. De ha kopaszodni is fog, ez a fajta szerintem kifejezetten szexi egy aszimmetrikus frizurával. Ami középen meg a fejtetőn kezd ritkulni, az furább, azt le kell tolni inkább.


Ne aggódj, ha most jó pasi vagy, ez nem fog rontani az összképen.:)

2018. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!