Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok nektek bevált a badoo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek bevált a badoo vagy tinder?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor szerintetek miért?
2018. febr. 21. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból feltettem magam néhány napra, mert amúgy nem szeretem az ilyen erőltett ismerkedést, plána ha húspiac, de egyébként azt kaptam, amire számítottam. Semmit. Profilomat se nézte meg senki.
2018. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
A Tindert nem használtam, csak láttam másnál. Borzalmas a felhozatal. Badooról nyáron megdugtam kb. 10-12 nőt, erre jó, de a csajok 90%-a bolond és/vagy lelki beteg, esetleg csak hülyének próbál nézni. Szóval vigyázz velük, építsd le a hülyéket azonnal és mindig húzzál gumit!
2018. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hohy jött össze 12 csaj? Rondák?
2018. febr. 21. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem rondák, teljesen átlagos kinézetű csajok. Bár volt olyan is, aki a képeken még bikinis bombázó volt, a találkozón meg egy leharcolt 40 éves jelent meg. Tőle hamar elköszöntem értelemszerűen.

Amúgy semmi különös nem kellett, csak tengernyi szabadidőm volt, így volt időm ott lógni és elmenni a találkozókra.

2018. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Clay Morrow ***** válasza:

Egyik sem.


Badoo egy rakat szar, kamu oldal, ráadásul a nők/lányok 90%-a ronda, átlag alatti, semmilyen stílusú, szürke ember, ráadásul a legtöbbje ilyen vén mami 45+-osok. Még tárgyalni se bírtam senkivel, igaz nagyon nem is használtam, naponta feldob nőket, hogy csevegni szeretne- azt közbe sehol semmi.


Viszont a Tinder egy fokkal jobb. Ott van match, heti kettővel általában/átlagba párba állok. A csajok is jobbak, mind fiatal, többnyire igényes, jól kinézőek. Viszont pár hosszabb beszélgetésből nem lett semmi, így max az önbizalmamon dobott. (Na meg vett is el értelemszerűen is kissé) A Tinder inkább az idegeimet őrli le, de unalomból még szoktam pörgetni.

2018. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be, 2 hónap alatt lett 5 matchem kb, abból is 4 írástudatlan csajjal. Pedig az átlagnál jobb képűnek mondanak. Badoon meg írástudatlanok a nők, írok nekik, de válaszolni már nem tudnak. Szar mindkettő...

Engem is érdekelne, hol lehet ismerkedni, mert ezen a 2 oldalon biztos, hogy nem, csak az ottani nőknek unaloműző az egész.

2018. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gábor19... ***** válasza:
Nem. Bár nem is eröltettem.
2018. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tinder. Azért vált be, mert ingyenes, facebook profil kell hozzá ami eléggé elriasztja a kamuzókat, és nem magyar, én nincs értelme nekünk kamuprofilokat, botokat lêtrehozni.
2018. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyik exbarátnőmet badoon ismertem meg pár éve. Mára az az oldal nagyon rossz nem ajánlom.

A tindernél még semmi komoly nem volt, volt pozitív és negatív élmény egyaránt.

Igazából itt is találhatsz normális társat, csak ez a netes társkeresés egy hátránya hogy nagyon gyors és sok emberrel beszélgetsz, akiről kiderül hogy nem neked való.

2018. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!