Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne legyen frusztrált egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyen frusztrált egy ember, ha a francnak sincs szüksége a társaságára?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy leszarod a világot :)

Én már akkor vagyok frusztrált, ha valaki bemászik a személyes terembe.


Mesélj, mi a gond

2018. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Foglald el magad! Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel!
2018. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Meséld el a lelked gondját!
2018. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Még a francnak sincs? Mekkora egy paraszt az is! Ez szomorú. :(
2018. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A fent említetten kívül nincs gond, egyszerűen csak beleadom a maximumot egy barátkozás, vagy akár hódítás során és még így sincs senkim ezen a retek világon. Átgázolnak rajtam, megaláznak, vagy semmibe vesznek az emberek.
2018. febr. 22. 19:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugalom kérdező. :D 3 éve nem voltam senkivel kapcsolatban, semmiben sem, és ez már így marad a hátralévő pár évemre..és őszintén, nem is hiányzik.Tudom sovány vigasz neked, de ez nem a világvége.
2018. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Figyi, az emberek meg a világ olyan, amilyen. Nem kell, hogy ezen a szűrön keresztül lásd és értékeld magadat! Zárd ki a közönyt, közönyösséget az életedből. Találd meg azt a hivatást, hobbit, érdeklődési kört, akármit, amiben maximális erőbedobással fejlődhetsz, gyarapodhatsz, de tényleg mindent adj bele! Én pl. nyárra veszem meg a dobelszerelést, elkezdek tanárhoz járni és elhatároztam, hogy baromira profi dobossá válok az évek során, esetleg zenekarba is be fogok lépni, de ha már csak Play along hobbi módon csinálom otthon, az is boldoggá fog tenni, mert érdekel, vágyom a tudásra, a tudás pedig magabiztossá és vonzóvá teszi az embert a másik szemében is. Mindegy, hogy milyen területről van szó. Keresd meg az utadat, a kesergés nem számít, nem fejleszt, nem táplál!
2018. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez mind teljesen jó, amiket írtok és őszintén örülök azoknak, akik mindezek ellenére képesek teljesíteni és a céljaikat megvalósítani. A gond az, hogy nekem az alapvető célom volt egy értelmes kapcsolatrendszert kiépíteni az életben. Egy-két tényleg őszinte jóbarát és egy szerető és szerethető, hűséges társ. Képtelen vagyok teljesíteni szeretet nélkül, mintha szárny nélkül kérnének meg, hogy repüljek (és még piicsán sem rúgnak segítség gyanánt...)
2018. febr. 22. 19:55
 9/14 A kérdező kommentje:
Továbbá hiába gondolom magam értékesnek, ha folyton azt a visszajelzést kapom, hogy nem vagyok az. Rendben, ne figyeljek oda rá, de most visszakanyarodnék arra, amit előzőleg írtam. Szükség van visszajelzésekre a fejlődéshez.
2018. febr. 22. 19:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene a saját boldogságod és nyugalmad másoktól függővé tenni. Sok dologban nem vagyok jó én sem, te sem még ezen kívül is. Én pl qrvára nem tudok főzni és angolul sem beszélni folyékonyan, mégis tudok élni nélküle, pedig a többség képes erre. Tudok nevetni magamon, próbálkozom mindkettővel, ameddig épp jólesik, de nem ekörül forog az életem és nem is ez határozza meg az identitásom, hanem az, amiben sikeres vagyok és amit tudok működtetni. Ilyen pedig mindenkinek van.


Az vonzza a társaságot, aki képes felülemelkedni ezen a nyavalyán és nem úgy kell mellette lenni, hogy már megint az ő nyávogásával kezdünk, ha meg nem, akkor is látszik rajta, hogy valami nem oké és bunkóság lenne jólérezni magadat mellette ahelyett, hogy a kis lelkét ápolnád... Brr.

2018. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!