Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlag fiatal csajnak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag fiatal csajnak mi haszna abból, ha kb. átlag pasija van, ha választhat jobb kinézetű pasit is, pénzre sincs nagy szüksége és humoroskodni, okoskodni meg barátnőkkel is tud?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktam celozgatni. De szerintem neked meg nem volt normalis kapcsolatod.
2018. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Ne félj attól, ha feltűnik a színen egy jobb pasi, akkor váltani fog, vagy félrelépni. (Persze női szemszögből más alapján van a vonzódás, tehát lehet hogy te egy srácot jóképűbbnek látsz az aktuális párjánál, de közbe meg a lány nem látja meg benne a férfit)
2018. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Te vagy nagyon kölyök vagy, vagy nagyon szar ember.

Mondjuk társnak? Ha valakiben megtalálom azt a kis miliőt, akkor vele vagyok és kész. És van igényem elköteleződni vele, szeretkezni vele, családot alapítani vele, erre a barátságok nem alkalmasak. Minden barátomnak megvan a maga magánélete, hiába vagyok ennek én is része, a párjuk és a családjuk az első. Nem lehet barátságot olyan méllyé és bennsőségessé tenni, mint egy párkapcsolatot.

2018. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Majd én azt eldöntöm, ki az átlag pasi. Van, akinek az én álompárom is csak egy átlag pasi.
2018. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne magadból indulj ki te$ám, aki cserélné szó nélkül az "átlag" csaját a "dögös muffra", ha módja lenne rá.
2018. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"és humoroskodni, okoskodni meg barátnőkkel is tud ..."


Ilyen logika mentén végül is azt is levezetheted, hogy mivel nagy választékban kaphatók szexuális segédeszközök, igazából férfiakra sincs szükség. xD

2018. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja, még egy kérdés:


Szerelmes voltál már életedben? :-)

2018. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát de társnak ott vannak a csajoknak a barátnőik, ha meg pasit akarnak akkor meg elfogadják valamelyik szépfiú randiajánlatát fb-n, vagy élőben a szockörükben, vagy a sok tucat emberből választanak valakit Tinderen, Badoon, stb. nem?


Milyen miliőt, meg miért vagy vele?


Meg a kérdésben a fiatal csajokról írtam, nem arról amikor már családot akarnak alapítani olyan csávókkal, akiket 15-30 éves korukban azonnal lepattintottak volna discoban vagy másutt. Meg ha egy fiatal csajnak folyamatosan jönnek a fb üzenetei, telefonhívásai sok embertől, jópár szépfiúval, népszerűvel, pénzessel is lehet az este szeretkezni és "bennsőséges kapcsolatot alakítgatni", meg rengeteg átlagos csúnyával is, akkor mi a haszna abból ha egy átlagos csúnyát választ?


Meg mitől álompartner valaki átlagember aki másak nem az, hisz sok pozitív belső tulajdonságai a barátnőknek is van, akikkel az átlag fiatal csaj remekül sokat nevetve elvan, néha pár szépfiút is bevonva, nem?

2018. febr. 23. 01:16
 9/16 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, te ostoba, értetlen fhasz. Gondolod, hogy szülök annak gyereket és hozzámegyek feleségül ahhoz, akivel nem húztam le éveket? Nincs ám olyan messze a 30 és sokakkal ellentétben én már most is abban gondolkodom, hogy akit megismerek, azzal lehet, hogy egy életre szól. Különben mi a jó édes anyámnak jöjjek vele össze, ha látom a kapcsolat végét?


Amíg nem tudod megkülönböztetni a párt/házastársat egy baráttól, addig polírozd a bohócot inkább, te nyomorék. -.-

2018. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és attól álompartner, hogy hasonlítunk és egy irányba tartunk. Hogy megoszthatom vele a dolgaimat, benne van a dolgokban, amiket én akarok, mert ő is azt akarja, hasonlóan gondolkodik, bízhatok benne stb. Leszarom, ha az egy átlagos ember, ha egyszer passzolunk. Nekem az nem átlagos lesz, hanem a számomra legjobb. És nem fogom lecserélni, ha egyszer kielégíti az igényeimet maximálisan. Ha meg nem, nem jövök vele össze.
2018. febr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!