Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlag fiatal férfinak hol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag fiatal férfinak hol a legkönnyebb nyáron barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Strandon, bulikban, fesztiválokon, nyári munka keretében.

Tudom, erre jön a kifogás, hogy ott csak a gazdag macsókat veszik észre, de ez nem igaz. Egyrészt a strandoló lányok 90%-a sem topmodell cica (ezzel nem azt akarom mondani, hogy csúnyák, mert vannak szépek is természetesen, csak értitek, nem ez a typic Instagram-külsejük van.), másrészt hidd el, gazdag, kigyúrt pasiból mindig kevesebb van. Így bőven jut neked is nő.

2017. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Erre nincs egy tuti hely sem. Ha jók a kommunikációs képességeid és jól nézel ki, akkor bárhol. Ha ezek nincsenek meg, akkor maximum a net valamely rejtett bugyrában.
2017. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem átlag feletti külsővel meg buliban és társkeresőn is télen-nyáron is egyik legnehezebb barátnőt találni, nem?

Nektek hány olyan átlagos kinézetű ismerősötök van, aki strandon ismerte meg élete szerelmét? Fesztiválon hányból hány kapcsolat komoly, meg ott hogy kell csajozni?

2017. jún. 30. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ugye, jól értettem a reakcióidat a pozitív és segítőkész válaszokra? "Nem átlag feletti külsővel meg buliban és társkeresőn is télen-nyáron is egyik legnehezebb barátnőt találni, nem?

Nektek hány olyan átlagos kinézetű ismerősötök van, aki strandon ismerte meg élete szerelmét? Fesztiválon hányból hány kapcsolat komoly, meg ott hogy kell csajozni?"


Gyakorlatilag a saját esélyeidet gyengíted a valószínűségszámításra alapozott hozzáállásoddal, valamint a szádba kell rágni a csajozási módszereket is.


Van jobb ötletem számodra, ahol nagyobb lesz a sikered:

Daily life

Stardoll

Singles

és a csúcs: a Sims 1-3

Biztos vannak más életszimulátorok is, de ezeket dícsérik a felhasználók.


Remélem, segítettem!

2017. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam a nemet a mondat elejére. Hát én csak kérdeztem, hátha felmerül valami jobb ötlet.
2017. jún. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!