Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik, hogy a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik, hogy a külső és az igények közt van összefüggés?

Figyelt kérdés

Most a genetika adta külsőre gondolok elsősorban.

Szép arcú, átlagos alakú lány vagyok. Eddig mindig megkaptam kívülállóktól, hogy egyetlen párom sem annyira helyes, mint amennyire én szép vagyok nőben.

Nem tehetek róla, hogy nekem tetszenek, nem szeretnék a közvélemény szerint "helyesebbet".

Illetve egyszer a párommal vitáztunk, és kibökte, azért haragszik annyira az egyik férfiismerősömre (nem találkozgattunk, csak párszor beszéltünk), mert sokkal jóképűbb nála, és fél, hogy elszeret tőle. Én is látom, hogy jóképű, de nem akartam tőle semmit.

Illetve itt az oldalon is megkaptam, amikor mutattam pár képet, milyen típusú férfiak tetszenek, hogy igénytelen és ronda lehetek, 10-es skálán max 2-es, mert még az átlag alatti nők is 10-es pasikra hajtanak.


2018. febr. 23. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Küldenél saját képet és, hogy mi a zsánered?

31/f

2018. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember eléggé felszínes. Szerintem neked csak más tulajdonság(ok) a fontos, és alapvetően ez alapján válogatsz, ha valaki külsőre megüt egy minimális szintet.
2018. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne milyen különbségeket takar a kérdés. Ha magadról nem akarsz képet küldeni, akkor tegyél fel képet egy hozzád hasonló lányról (próbálj meg reális lenni a választáskor) meg az ideálodról.
2018. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Magukból indulnak ki.


Ha ők felszínesek, akkor már mindenki az, ugye. :") Én is utálom, amikor ilyeneket mondanak nekem, de végül lepereg rólam, mert azt nem is tudják, mennyi közös dolgunk van.


22/N

2018. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez elég buta felfogás. Minden ember máshoz vonzódik, gondolom ennek biológiai oka lehet, hogy minél változatosabb gén állományt tartsunk fent. Nem vonzódhat mindenki ugyanahhoz az emberhez, akkor nem lenne semmi változatos az utódokban. Én például látok ugyanígy általam nagyon szépnek ítélt lányokat olyan pasikkal, hogy én bottal se böködném, neki pedig nyilván tetszik. Szerintem pont ettől érdekes az emberi faj.
2018. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Konkrét ideálom nincsen, magasság, testalkat például sosem érdekelt, amíg nincs szó durva végletekről.

Tetszenek bizonyos arcvonások, illetve ha egy férfinek hosszú (váll alá érőtől akár derékig) haja van.

2018. febr. 23. 09:59
 7/16 A kérdező kommentje:
Magamról értelemszerűen nem osztanék meg itt képet.
2018. febr. 23. 10:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs direkt összefüggés....
2018. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól látod :)


Gyakran azért siránkoznak hogy jó pasi csúnya csajjal vagy fordítva... kinek milyen az ízlése.

Amúgy meg lehet hogy más fogta meg a csajt mint a férfi tökéletesen ívesre szedett szemöldöke, vagy a férfit más mint a DD-s mell meg az óriási száj.

Aztán sokan itt vannak leragadva.


A kinézetnek annyira kell csak jónak lennie hogy 2 ember szóba álljon egymással, ha pedig nagyon egy hullámhosszon vannak jöhet bármilyen modell csávó vagy csaj hidegen fogja hagyni a 2 felet.

2018. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ahogyan valaki javasolta, akkor linkelt valami hasonló párosítást. Engem igazából csak a kontraszt miatt érdekel.

31/f

2018. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!