Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik még otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik még otthon éltek, ti hogy oldjátok meg az alkalmi kalandjaitokat?

Figyelt kérdés
Mert kicsit ciki lenne felvinni a lányt a szüleitek lakására. Mégis sokan hangoztatják itt, hogy semmi baj azzal, ha egy pasi még 30 körül is otthon lakik. Na de akkor mi a helyzet a nőügyeitekkel?
2018. febr. 23. 13:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
15%

26:

Lehetett az a rész félreérthető. "a szüleim visszahúzódnak amikor csaj jön"


Értsd: Amikor hallják lent a kapucsengőt (pittyegés, ha valaki bejön kóddal) és szóltam hogy csajjal jövök, akkor becsukják a szoba ajtót arra a néhány percre, amíg felérünk és levesszük a cipőt, kabátot az előszobában és bemegyünk a szobámba.

Miért? Mert elég fura, hogy egy lányt mondjuk ismerek két hete és a 4. randin felhozom, akkor már ott mutogassam be őt a szüleimnek, meg köszöngessenek egymásnak?

A szülők bemutatása általában néhány hónap után történik minimum, amikor a felek elkötelezték magukat egy kapcsolat mellett.


30: De az ilyenek akik így mondták, szerintem már ezt rossz indulatúan, szándékosan értették félre és túlozták el.


---


De amúgy nektek lakótársaitok sem voltak soha albérletben? Mindig mindenkinek a kezdetektől saját bérelt/tulajdonú lakása volt amiben egyedül lakott? (Akkor már tényleg a felső 10%-ba tartoztok) Velük nem ugyanez van? Lakótársaknál is, hogy nem köszöngettek állandóan és mutatjátok be őket egymásnak (a lakótársat annak, aki feljött hozzád szexelni). Vagy dobsz a lakótársnak egy SMS-t amikor úton vagytok haza, hogy "Csajjal jövök 20 perc múlva, amikor feljövünk kicsit maradj a szobádban ha nincs sürgős dolog, köszi".

És megint ez csak annyi, hogy csukja be a szobája ajtaját arra a kevesebb mint öt percre, amíg nem az én szobámban vagyunk.

2018. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem, velem nem volt ilyen, be tudom mutatni egymásnak az embereket, és nem kell lábujjhegyen élnie mindenkinek miattam. Pláne ha nem a szüleidnek mutatod be, hanem lakótársaknak.


Akik elől meg el kell bújni a saját lakásomban, azok ne dugjanak, míg nem nőttek fel.

2018. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
86%

"Akik elől meg el kell bújni a saját lakásomban, azok ne dugjanak, míg nem nőttek fel."


Ebben van igazság, nem kevés.

2018. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
84%

31-re: Még mindig nem érted, milyen dedós így az egész?

Amúgy nem tartozik a vőlegényem sem a felső 10-hez, de 26 évesen elköltözött a szülői házból, és bérelt, Bp-en. Nem volt lakótársa.

2018. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Elég gané felfogás lakótárs szintjén kezelni a szüleidet... A lakótárs annyit perkál, mint te, te meg azért vagy ott, mert fizetsz. A szüleidnek meg egy garast sem adsz és mellette rajtuk élősködsz. Szerencsére még nincs gyerekem, mert csak 21 vagyok, de ha a fiam 25+ éves fejjel szutyok ribiket hurcolna fel és még be is kéne zárkóznom, kibsznám a bejárati ajtót és megmondanám, hogy lehet menni. Aki össze-vissza kúrni tud a lakásomban, az majd keresni is megtanul magára és ellátni magát a saját lakásában vagy egy albérletben. Ne az én otthonomból csináljon már átjáróházat a hülye takony, én sem csinálnám soha, pedig engedékenyek a szüleim.
2018. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Gábor19... ***** válasza:
Sehogy.
2018. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Ment mindenkinek a felpontozás
2018. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!