Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok egy jó és szerethető ember?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy lehetek ilyen különleges ember, de engem senki sem szeret vagy kedvel. Ugyanis az iskolában is kiközösítettek, nem tudtam egy emberrel sem egy barátságot kialakítani sem. Vagy ha ki is alakítottam, akkor meg átvertek. Párkapcsolatot sem sikerült kialakítanom, pedig azt mondják szép vagyok.
2018. febr. 23. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi szeretünk, ne aggódj :D
2018. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Ne aggódj azért hogy mit gondolnak mások... Ha neked így tetszik az élet maradj ilyen ha nem változtass...
2018. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben járok. Szerintem mindenki szerethető, csak meg kell találni hozzá a megfelelő embert.

Én már nem erőlködök. Ha lesz valaki, aki képes szeretni, akkor lesz, ha pedig nem, akkor is boldog leszek, de egyedül. Nincs szükségem senkire ahhoz, hogy jól érezzem magam, mert magamért születtem. Szerintem ne keresd magadban a hibát, én se teszek így. Illetve tudom, hogy a milyenségem miatt nem szeretnek, és úgymond nem vagyok egy "szerethető ember", de én ezt nem látom problémának. Az én milyenségemnek is helye van a világban a rengeteg milyenség mellett. Nem gondolom, hogy más milyensége bármivel is jobb lenne az én milyenségemnél. Nem abból eredeztetem az önbecsülésem, hogy mások mit gondolnak rólam, hanem abból, hogy szeretem és tisztelem, illetve képes vagyok elfogadni önmagam. Nem akarok azért megváltozni, hogy kivívjam mások megbecsülését és szeretetét. Azt akarom, hogy úgy szeressenek, ahogy vagyok. Ha pedig nem szeretnek, akkor sincs semmi probléma, mert én szeretem önmagam, és nekem ennyi bőven elég. Minden más csak plussz.

2018. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló személyiségű személyt keress.
2018. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te nagy tévedésben vagy: annak, hogy ki mennyire kedvelt, nem mindig van köze ahhoz, hogy ki mennyire szerethető.
2018. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!