Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónapja szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szakítottunk, azóta nem kommunikálunk. Közben már van egy előre kifizetett hotelfoglalásom korábbról, amiben az ő részét is fizettem. Egyedül nyilván nem megyek. Fogadjam el, hogy elúszik? Hogyan legyen tovább?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 16:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom, priviben már bombáznak az ajánlatokkal a lányok.
2018. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nem, de az is már furcsa, hogy itt bármi ismeret nélkül, életkor, a hotel helyszíne, az én életkorom, de még a nemem ismerete nélkül is többen írták, hogy mennek velem.

Azért ennél picit több kell ilyen közös programhoz. Legalább alapszintű megismerés, vagy valami felvezetés, ilyesmi. Nem bunkónak akarok tűnni, csak ez furcsa.

2018. febr. 24. 17:04
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

Két jegyed van. A szüleid ketten vannak.

31/f

2018. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Egy hotelba nem csak párként lehet menni és több olyat ismerek, aki egy nyaralásra/hosszú hétvégére egy "csak ismerös" valakivel megy, hogy ne egyedül legyen.
2018. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Vagy eladod valakinek, vagy elmégy más valakivel, vagy elveszted a pénzedet.

Mivel nem akarsz senkivel menni, sem eladni, ezért veszted a pénzedet.


De egy tipp: írtad, hogy aminek eladnád, az (is) szakított a párjával - miért nem mentek akkor ti ketten?

2018. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Menjen két férfi? Nekem ez olyan helyzetidegen lenne.
2018. febr. 24. 18:04
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Hányadszor teszed fel ezt a kérdést?
2018. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hova és mikorra szól?
2018. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Most először írtam ki ezt a kérdést.
2018. febr. 24. 18:43
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne két férfi valahová?

Vagy te még soha nem mentél valamerre haverokkal, nök nélkül? Nem kell egymással lefeküdni csak azért, mert együtt mennek valahová.


Ez lehet egy barátság kezdete is, vagy egyszerüen közös idötöltés, kirándulás, wellnessezés vagy ami éppen ott program van. Emellett lehet mindkettönek külön programja is,nem kell 24 órában együtt lógni!

2018. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!