Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónapja szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szakítottunk, azóta nem kommunikálunk. Közben már van egy előre kifizetett hotelfoglalásom korábbról, amiben az ő részét is fizettem. Egyedül nyilván nem megyek. Fogadjam el, hogy elúszik? Hogyan legyen tovább?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 16:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek adni jó ötlet! :) Amúgy nem értem, miért ne mehetnél egyedül. Nekem a barátnőim elég otthonülősek, párom nincs, a szüleim a munka miatt nem érnek rá pl nyáron rendesen, én simán utazgatok egyedül. Idén Cancun a cél, nem akarok lemaradni a világról azért, mert mások így "akadályoznak". Amúgy tavaly Barcelonában voltam egy hetet így, ott pl a reptéren belefutottam 4 magyar fiatalba, aztán együtt mászkáltunk a városban, meg mentünk bulizni, de pár helyi fiatallal is jóban lettem. Az ember nagyon sok embert megismerhet az út során is, én javaslom neked ezt, hogy ha másnak nem tudod adni a jegyeket, menj el tök random és lépj ki a komfortzónádból. Akár belföldön is, ott még a nyelv sem akkora kihívás.


Ami még egy lehetőség, ehhez mondjuk sajna kellene FB, vannak utazós csoportok, nem egyszer írtak emberek, hogy eladóvá vált a jegyük, foglalásuk, lehet érdeklődni priviben, vagy hogy útitársat keresnek. Ha már a felét kifizeti az illető, mert mondjuk úgy megéri neki is, meg neked is (és lesz is társaságod), már jól vagy.


Egyébként sok helyen le tudod mondani a fogadást, ha nem pár héten belül lesz esedékes az út, visszautalják a pénz egészét vagy legalább egy része nem úszik el...


Legyél kreatív. :)

2018. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én átvenném, ha szabad lennék a kért időpontban.

Meg ha érdekes helyre szól.

2018. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
És lemondani nem lehet?
2018. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jaj most látom hogy előre ki van fizetve, akkor nyista. Viszont a szüleidnek tényleg odaadhatnád, ha nem is jószívűségből, akkor add nekik szülinapra/évfordulóra/bármire.
2018. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végülis eldőlt a foglalás sorsa.
2018. febr. 24. 21:14
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi lett a sorsa?
2018. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Családon belül hasznosul.
2018. febr. 25. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!