Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés, csajozás céljából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, csajozás céljából megéri zenés helyszínenekre menni, mint koncertek, fesztiválok, szórakozóhelyek, ha én nem szeretem az ilyen helyeket?

Figyelt kérdés

Valahányszor voltam egy alkalommal se tudtam jól érezni magam. Sokan javasolják az ilyen helyeket ismerkedésre, de egyrészt nem tetszenek, másrészt hogy lehet hangos zenére ismerkedni? Alapból zenéket se szeretem annyira hallgatni kb. 10 perc után megunom őket.

Most is hívtak a haverjaim, de inkább kihagytam. Előtte jártam sokat és vártam a csodát hátha jobb lesz és legalább nem maradok itthon, de mikor elmentem mindig azt kívántam bár otthon maradtam volna és legalább több pénzem maradt volna.


2018. febr. 24. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, miért mennél? Akit ott ismersz meg, az általában szereti, ha összejöttök, akkor is menni akar majd és lehet, hogy nem tetszik majd neki, ha te nem.


Másrészt viszont ahhoz, hogy ismerkedj, előbb-utóbb valamennyire ki kell lépned a kis vackodból...

2018. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Megeri

viszont neked nem, mert nem erzed jol magad, akkor talalj mas alternativat.

2018. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim alapján ilyen helyeken eléggé nehéz egy komoly szándékú párt találni. Ez attól is függ persze, hogy mennyire vagy válogatós, mert az én esetemben én mindig próbálom a leghelyesebb srácot meghóditani, akiröl sugárzik a magabiztosság, viszont nekik sokkal több választási lehetöségük van (lányoknak egyaránt). Ha viszont egy éjszakás kalandot keresel, akkor a diszkó a tökéletes hely neked, szóval erőltesd meg magad és kapcsolódj ki a haverjaiddal, viszont ha már érettebb vagy, akkor valamilyen hobbival vagy akár sporttal kapcsolatos foglalkozásokon kellene szerencsét próbálnod.
2018. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig hívom a haverjaim de nem jönnek. Egyedül nagyon szar, de én mindig, megyek mert más lehetőséget nem látok az ismerkedésre. Nemszámit a zene ha mindkét fél akar akkor tudok beszélni. :)

30f

2018. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 Komoly kapcsolatot keresek és én is válogatós vagyok, mivel nekem is számít, hogy számomra szép legyen mellé értelmes. Annyira nem izgatnak az ilyen egyéjszakások, mert elkéne viselnem azokat a hangos zenéket ott nem tudnék önmagam lenni, hanem szerepet kéne játszani. Ilyenek miatt keresek inkább komolyat. Hétfőként eljárok egy tök jó előadásra amit szeretek és sok a fiatal, próbálok ott ismerkedni, de tudom az a heti egy alkalom kevés.

Az a gond, hogy azok a haverok csak egyszerű ismerőseim és nem mindig szeretem a társaságukat, néha idegesítenek is. Van egy jó barátom, de ő meg ritkán ér rá. Emiatt próbálok neten ismerkedni, de ez meg nem túl komoly, nem túl személyes, élőben sokszor nem olyan csaj, mint képeken.

2018. febr. 24. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, én sem szeretem az ilyen helyeket.
2018. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem, soha de közben meg szerettem ;).. egyszer kétszer ki lehetne próbálni :)
2018. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!