Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénz nélkül lehet csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz nélkül lehet csajozni szerintetek?

Figyelt kérdés

Hallottam azt is,hogy igen,de azt is,hogy nem.

Tegyük fel van egy srác(én)aki le van égve és jelenleg nincs munkája.Valaki azt mondja,hogy pénz az alap stb..Valaki nem tartja fontosnak.Egyesek szerint önbizalmat ad.Mit gondoltok erről?Megint mások azt mondják,hogy mindenhez pénz kell,ha össze is jön egy lánnyal valami,akkor nyilván fizetni kell neki,el kell vinni valahova meg ilyenek.



2018. febr. 24. 02:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2018. febr. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem lehet. Pasizni sem. Mert ha engem meghívnak, akkor visszahívom az illetőt. Nem fogok mindent fizetni, ahogy a másiknak sem fogom hagyni, hogy megvegyen.


De ha nekem nem lenne pénzem meg munkám, a pasizás lenne az utolsó dolog, amivel foglalkoznék.

2018. febr. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Csajozni nem. Párt találni igen.
2018. febr. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Ha szaraz nyers bizonyitek kell, akkor itt vagyok en.

Total levoltam egve az osszes baratnomnel, de ugy, hogy komolyan, lyukas zokni, lyukas gatya....elegge szegyelltem. De mindig ilyen hatranybol indultam amikor parkapcsolatba keveredtem valakivel. Persze utana 2-3 honappal mar osszeszedtem magam. De az elso 4-5 tali/randi az...azzz basszus mindig ugy jott ki, hogy egy fillerem sem volt. En meg ott egtem, hogy ha leveszem a cipom, de a zoknim meg tiszta lyukas, akkor inkabb fel se megyek hiaba hiv. A masik meg mikor vonattal kellett mennem, naigen, blicceltem, se jegy, se semmi, fel a vonatra. Hmm...a penz es az onbizalom? Rossz parositas, ugyan annyi onbizalmadnak kellene legyen penzzel, mint penz nelkul. A penz az nem ad onbizalmat.

Na jo, felboncolom. Akkor adna onbizalmat a penz, ha a sajat munkad alltal teremtetted volna elo, de penz, magyarorszaon mi a penz, kb 2-300 ezer ft. Elhiheted, attol nem lesz onbizalmad. Nem leszel Berki Krisztian.

Ha osszejon a csajjal valami, akkor azon kell lenni, hogy hozd helyre magad anyagilag, legye rajtad valami normalis ruha, es legyen a zsebedbe penzed havelmentek valahova, pl havkozosen fizettek, vagy habte hivod meg, vagy ha o teged. Na de elobb el kell menni dolgozni. Es nemmnagyon lesz az, hogy most ide is adok, oda is, akkor szuloknek is valamennyi. Nem!! Orulhetsz ha magadat fent tudod tartani. Ha szerencsetlensegedre olyan a munkad.

A kapcsolatban egyetlen egy oknal fontos a penz. Az oedig a lakas vagy alberlet—>osszekoltozes stb. Ez az a tema ahol fontos a penz, a tobbit mind kehet anelkul.

Nah...szoval lehet!!!

Persze a normalis lanyokat figyelembe veve. Nem az audis, mercis, bmw-s nagy farok, vastag penztacas “Hölgyeményeket”.

2018. febr. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Igen, ismerek egy Somogyi Gergely nevű illetőt, aki a 4-6oson utaztatta körbe-körbe a kicsípett csajt, és lyukat beszélt a hasába.

Ha észrevette, hogy egy lány szereti, meghívatta magát fagyira, pizzára. Minden tekintetben szemét, undorító, pénzcentrikus alak volt.

2018. febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Randira azért jó, ha van szánva egy kis minimum. Elég kínos, ha az egyik fél még egy kávét sem tud kifizetni. Persze mindig lehet olyan élethelyzet... Ez attól is függ hány éves vagy. Egy 18 évesnél nem olyan gáz, ha éppen még most keresi a munkáját és nincs félretett pénze. 30 évesen viszont elég ciki.
2018. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Azok mondják azt, hogy csak pénz kell a csajozáshoz, akik utálják az egész ellenkező nemet, mert kosarat kaptak pedig olyan kedvesrendesaranyos srácok meg amit ilyenkor mondanak.

Nem kell hozzá pénz, kreativitás már inkább. Ha nincs pénzed akkor is remek programokat lehet szervezni. Jó nyilván az se baj ha meghívod erre arra, de nem kell az hogy ki legyél tömve.

(Zárójelben megjegyezem hogy vannak olyan hölgyek akik tényleg csak pénzre mennek, de ők vannak kevesebben, őket csak el kell kerülni.)

23/f

2018. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valamennyi pénz kell...itt a minusz -15fok. Ha egy órát kellene kint sétálni szerintem a lány azt a percet is megátkozná amelyikben megismert. Tea fölött se lehet órákat űlni. Egy randin el lövöd ezt de a második, harmadikon??

Nem szeretek kategorizálni de megteszem.

Némelyik lány elvárja, hogy autóval menjél érte vidd el vacsorázni/sütizni....

Most a Pestiek felhördűltek. Nos üzenném vannak vidéken kisvárosok falvak. Apropó falu, hát ott többségében a lányok nem szeretnek mindenki szeme láttára randizni...

Vannak olyan lányok, akiknek alacsony ilyen téren, van akiknek közepes, van akiknek magasak de reálisak az elvárásaik.

Itt is panaszkodnak a hölgyek a párjuk nem vesz egy szál virágot se nekik...

2018. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha normális a nő, akkor lehet, megérti, hogy nincs pénzed éttermekre, színházra, mozira, de akkor még mindig el lehet menni kirándulgatni erre-arra, biciklitúrákra például, persze ehhez meg bicikli kell, de tegyük fel, hogy az van nektek.
2018. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Más kérdés , de ez a rovat alatt olvastam. "Ki mihez van szokva/szoktatva".
2018. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!