Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 centisen és 51 kilóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centisen és 51 kilóval tényleg csak egy gyerek vagyok és sose lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Már jóval elmúltam 20 éves, de a minap egy csaj azt mondta, hogy majd akkor kezdjek el csajozni, amikor férfivá értem. Kérdeztem tőle, ez alatt mit ért. Azt mondta, hogyha a 175-ös magasságot és 70 kg-ot elérem. Most erre mit lehet mondani? Előbbi nyilvánvalóan lehetetlen, de utóbbi is eléggé, mivel genetikailag öröklődött az alkatom, ezernyi profi orvost körbejártam már és semmi rendelleneset nem tapasztaltak. Ti mit gondoltok? Tényleg fel kéne adni az álmomat, hogy egyszer nekem is lehet barátnőm?

2018. febr. 24. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Hülyeség

18/F

2018. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Pakolj fel magadra egy kis mekit. Mert elegge vekonyka lehetsz. Vagy edz valamit.

De ez a csaj egy igazi vadparaszt volt, honnan szedted ezt te ossze? -.-“

Az almod ne az legyen, hogy legyen baratnod. Ez rossz megkozelites, ez mindenkinek kijar altalaban, az alom meg egy felsobb magasztos cel, aminek a beteljesules/elerese szellemi es lelki eretseget von maga utan.

Ne magasztold a noket, ne istenitsd oket, ne vond oket holmi felsobb osztalyba, ahova te belepest nem nyerhetsz kozejuk.

En csak ennyit akartam irni.

2018. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen lehet barátnőd, én is ismerek 170 centis fiút, akinek gyönyörű barátnője van.

Viszont az 51 kilóval tényleg kezdened kéne valamit, nem bántásból. Igen, írtad, hogy genetika, de azért valamennyit próbálj meg hízni, mert én pl. 167 centi vagyok 48 kilóval, és egy lánynál már ez is vékony. Hát még egy fiúnál.

2018. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Párom se lehet sokkal több kg nálad, bár ő mellé magasabb (180 körül) és kisfiús arcú. Nem lehetetlen, hogy párt találj. Azt meg ott kell hagyni, aki ilyeneket mond, mint ez a lány. A férfiasság inkább belső tulajdonságokon múlik.


22n

2018. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Honnan saccolta meg hány kiló lehetsz?


Vannak alacsony, vékony lányok. Másrészt rengeteg az elhízott az ember, te akkor szerencsédre nem közéjük tartozol.

2018. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

165 centihez vagyok 55 kiló, és nagyon vékonynak nézek ki, úgyhogy inkább el se merlek képzelni :)

A magassággal nincs baj, de nem szokott elfújni a szél? Ha nem tudsz hízni, edzhetsz is, hátha segít.

2018. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek hozzád hasonló kaliberű fiút. Ő elkezdett edzeni,gyúrni. Azóta szép kockás és az izom dob is rajta sokat. Már nem pálcikának néz ki,inkább egy erős fiatalembernek. A remek modora mellé igazán szívdöglesztő egy pasi lett. Számomra nagyon megnyerő figura. Neki bevállt,lehet neked is befog. Sok sikert!
2018. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Én 172 cm vagyok, de 75 kg.


A titkot úgy hívják, hogy testedzés, gyúrás. Igaz alacsony vagyok, ami tényleg negatív a nők nagy része szemében, de ezt azért egy kva jó testalkattal kompenzálom.


Az a vicc, hogy tizenévesen ugyanehhez a magassághoz én is ilyen 50-55 kiló voltam. Genetika, mi?...


Nem a magasságodtól vagy gyerek külsőre, hanem hogy mellé még olyan vékony is vagy.

"Jártam orvoshoz" Úristen. Miért nem konditerembe jársz?

2018. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagy paraszt, és buta is az a lány. kívánom, hogy ne legyen kapcsolata.
2018. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem is folyton kritizáltak hogy sovány sápadt vagyok. A középiskolában volt két haverom akinek sok csaja volt, mindkettő nehéz izomzatú sötétebb bőrű volt...
2018. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!