Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek létezik ilyen nő? Ha igen, hol lehetne velük ismerkedni, vagy mit csináljak, h kacsoatba kerüljek vele? Lányok véleménye érdekelne, illetve, ha van olyan férfi, akinek van ilyen jellegű taasztalata. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, olyan nőt keresek, akit izgat, vagy ha nem is izgatja, de legalább partner benne, h bizonyos női cuccok nagyon izgatnak, és olykor fel is veszek ezt-azt. Na nem csak úgy, hanem a párom levetett cuccait.. Az biztos, h se meleg, se bi nem vagyok, mert a férfiak kifejezetten taszítanak. Eseteg egy olyat tudnék még elképzelni, h férfi testbe született leszbikus nő, bár ez sem túl valószínű, mert nem érzem magam nőnek, sőt kifejezetten élvezem, h pasi vagyok, csak hát egy kis csavar került a dologba... Imádom a harisnyákat, első sorban nőkön, de néha jól esik nekem is fevenni. Létezik olyan nő, akit ez valamennyire izgat és nem kell ezen kattognom, h vajon mot fog szólni, vagy ezt a témát inkább ne nagyon feszegessem szerintetek? Sajnos ezzel a dologgal nem nagyon tudok mit kezdeni, úgyhogy olyan párt kéne talánom, aki bizonyos mértékig tolerálja ezt. De semmi ötletem, h hol, illetve hogyan kezdjek neki... Ha valaki tud, segítsen. Köszi előre is!

2018. febr. 25. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Tehát crossdresser vagy és olyan nőt szeretnél akinek ez még külön tetszik is.

Szerintem létezik, legalábbis kapcsolaton belül lenne érdemes feszegetni a témát és nem első randin. Titokban a nőket is izgatja jó sok perverz vagy deviáns dolog, de nincs rá bevált recept, hogy ki ilyen és ki nem.

2018. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hinném, h az vagyok, (bár ezen még nem gondolkoztam) mert csak néhány női cucc izgat. (harisnyák, zoknik, betét, körömlakk, néhány cipő, de nem a tűsarkúak) Ezek közül nagy ritkán veszek fel harisnyát, de csak az érzés kedvéért, látványra egyáltalán nem tetszik. Nem tudom, ez bele tartozik e, de az én képzeletemben a crossdesser, az nagyon nőnek öltözik. Engem az nem izgat! Nem mondom, h nem lennék benne, h ha találnék olyan nőt, aki ezekre a dolgokra izgul, de azt csak miatta tenném, nem azért, mert különösebben igényem lenne rá.

Szóval, akkor azt tanácsolod, h kapcsolaton belül kéne ezt a dolgot fehozni?! Na, de ha rosszul sül el, akkor jön a pofára esés, én ettől félek. Meg igazából ötletem sincs, h hogy kéne ezt elő vezetni, h ha nemleges választ kapok, akkor ne legyen annyira kínos...

2018. febr. 25. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt azt tudom ajánlani, hogy olyan helyen próbálj párt találni, ahol eleve nyitottabb gondolkodású nők fordulnak meg. Nincs garancia arra, hogy amit csinálsz az izgató lesz neki, de valószínűleg nagyobb eséllyel fogja elfogadni, mint egy konzervatívabb közegben mozgó nő.
2018. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!