Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek van olyan férfi ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan férfi ismerősötök, aki azért szűz még, mert sose jön össze a kereslet a kínálattal?

Figyelt kérdés
Tehát nem azokat a nőket vonzza be, akiket szeretne és ezért maradt még egyedül, inkább nem adja fel, keresi tovább. Ilyen helyzetben láttok esélyt változásra?
2018. febr. 25. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Bevonzás: ha elve tudja nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretne és csak erre összpontosít, akkor olyat vonz be, aki ezeknek megfelel. Ellenkező esetben ő se tudja, hogy valójában kit szeretne.


Egyébként pedig csak kereslet és kínálat van. Az egész kapcsolati rendszer húspiac.

Szóval, nem kell itt szépíteni a dolgokat.

2018. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Unokatesóm 27 éves férfi.

Magas,vékony srác teljesen átlagos,annyira,hogy igazából ha nem rokonom lenne sajnos én sem igazán akarnék tőle semmit.


Na az ő igényei kicsit durvák.


Kim Kardashian kinézetű lányok jönnek be neki.


Jó nincs ezzel baj, pasi. Csak nincs tisztában,hogy ő hogy néz ki és esélye sincs ilyen nőknél.


Pedig lett volna az életében egy két lány akik keresték őt,szerettek volna többet mint haverság. De erre csak annyit mondott,hogy csúnya lányt nem akar maga mellé.


Őszintén szólva a lányok jobban néztek ki mint ő.


MIkor mondtam,hogy örüljön,hogy ilyen lányok akarnak tőle vmit. Neki állt feljebb,hogy de tök rondák.


Szerintem azt hiszi magáról,hogy egy adonisz és egyszerűen nem látja a fától az erdőt.

Küldözgeti a fotókat milyen lányoknak ír. De bosszankodik egyik sem ír vissza.


Én már letettem,hogy meg győzzem bármiről is.


26/N

2018. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es:

Szóval vegyek egy szelektív elektromágnest, ami odavonzza a jó nőket? :D

2018. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Te tényleg ennyire h..lye vagy, vagy csak itt játszod az agyad?

2018. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es: Én nem hiszek ebben a Bryan Tracy féle vonzás törvényében. :)

Ha minden ilyen egyszerű lenne, akkor csak írnék a Télapónak egy öszpontosított listát és karácsonyra már érkezne is a tökéletes nő bedobozolva. :D

Remélem sokat költöttél ezekre a fölösleges könyvekre, ennyi erővel a prostiknak is adhattad volna, ők legalább valamit adnának is cserébe. :)

Tehát, ha nagyon erősen koncentrálok az öt nyerőszámra és elképzelem, ahogyan a csicskám leszel, akkor reggelre mindez valóra válik és szolga módra hozod nekem a főnyereményt? :D

2018. márc. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!