Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ilyenre van...

Szerintetek ilyenre van kereslet manapság? Mennyiért lehetne adni egy ilyet? Illetve mennyit lehetne keresni vele?

Figyelt kérdés

Minden álmom hogy ékszerész legyek, amihez el akarok végezni egy ötvös képzést (aranyműves), és egy drágakő szakértő képzést. De addig amíg ezekre össze gyűjtöm a pénzt, szeretnék ékszerekkel foglalkozni de olyannal amit én készítek és tervezek, hogy legyen kiindulási alapom.


2 dologra gondoltam:


1.) Keresek kínai bizsukkal foglalkozó cégeket, amiknek árulom a termékeit

VAGY

2.) sajátkezűleg gyártott ékszereket szeretnék eladni

itt ilyenekre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeket természetesen igényes gyöngyökből, swarovski gyöngyből készíteném. Csak nem tudom hogy manapság van-e igény ilyen ékszerekre mint amiket linkeltem. Mert ez közelebb áll hozzám, mint hogy másnak a bizsujait áruljam.... Szerintetek mivel tudnék több pénzt keresni?



2017. aug. 15. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

772 oldal ékszer van a Meskán...

Persze ettől még lehet igény a munkádra, csak az a baj, hogy saját készítésű termék értékesítése az első pillanattól fogva adóköteles - a havi minimum adó pedig nem kevés... Mellékfoglalkozásban is 25 ezer ft (KATA adózás).


Itt olvashatsz bővebben róla:

[link]

2017. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!