Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Alternatív/extrém modellekre...

Alternatív/extrém modellekre van manapság kereslet? Esetemben lenne bármi létjogosultsága annak hogy megpróbálkozzak vele?

Figyelt kérdés
Tetoválás,piercing ilyesmik van alkatom nem tudom mennyire megfelelő(55 kiló környéke,180cm magasság)viszont az arcom az amivel bajban vagyok.Nem vagyok otthon a témában nyilván azért jól kell kinézni egy modellnek.Van egy ismerősöm aki mozog fényképész körökben ő mondta hogy tehetnék vele egy próbát viszont kiváncsi lennék mások véleményére is akik esetleg jártasak ebben.

2017. jan. 20. 23:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni hogy 18 éves fiú vagyok.
2017. jan. 20. 23:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, egyet értek a fotós ismerősöddel. Szerintem tehetnél vele egy próbát.
2017. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem hízz/izmosodj egy kicsit, nagyon kevés az a 55 kg a magaságodhoz.
2017. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nem feltétlen értek egyet az előttem válaszolóval, bár ki tudja ezt így látatlanban megmondani. Azért eléggé sok mindentől függ, hogy összejön-e vagy sem. Mindenesetre nyugodtan tegyél egy próbát, nem veszíthetsz rajta semmit.

(Szakmabeli, 16/L)

2017. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!