Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy olyan lány felé az egyetemen, aki másik szakra jár, csak egy közös előadásunk van, és ott is barátnővel ül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 1000. ilyen kérdés, de azért mégis hátha valakinek van valami jó ötlete. Nem akarok sem túl nyomulósnak tűnni sem féléknek, töket lennek.
2018. febr. 26. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én jöttem össze így fiúval. Más szak, közös óra. Nézett, mosolygott. Ezt több előadáson is. Én visszamosolyogtam.

Az egyik óra után megszólított. Beszéltünk pár mondatot. Következő ilyen alkalomkor elhívott valahova. Ennyi. Mondjuk ez már 15 éve volt:)

2018. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Derítsd ki a nevet jelold be facebookon írj rà és így
2018. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. febr. 26. 17:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkerestem facebookon, látom hogy nincs barátja, de nem jelölöm be, mert buktam már bele ilyenbe többször, személyesen szeretném. :)
2018. febr. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!