Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Aki szerint ez gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Aki szerint ez gáz? Lent.

Figyelt kérdés
Annak miért peobléma ha valaki kirakja tàrskeresőre a kocsijàt, motorjàt?föképp, hogy sokan elismeritek, h az egzisztencia igen is fontos, főleg 30 felett. 32/f

2018. febr. 26. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Mert attol meg, hogy fontos, nem ez a legelso szempont, es aki ilyeneket kirak, arrol azt gondolom, hogy a kocsijan kivul nem sok olyan dolga van, amit ertekelni tudnek benne.
2018. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Nincs ezzel baj. Ha van valamid rakd ki. A giccs mutogatasa nem szegyen.

Csak ugye van az a mondas, hogy “mit ersz a szep tallal, ha ha jot nem eszel belole”.

A giccs mutogatasa sajnos vonzza a “szep talakat”.

F

2018. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az elsővel. Számomra szánalmas, ha valaki az anyagiakkal akar hódítani, nekem ez azt sugallja, hogy ez az összes értéke, a másik pedig, hogy nagyon eltérő értékrendünk lehet, ha neki ezek a dolgok annyira fontosak, hogy ismerkedéskor kiemelje őket. Volt már olyan, hogy ismerkedni akart velem valaki facebookon, nem elég, hogy ilyen "szia mizu ismi?" jellegű üzenetet írt, amikor megláttam, hogy egy kocsi volt a profilképe és az összes többi elérhető fotója, csak annyit írtam vissza, hogy bocs, de Trasformers-ekkel nem ismerkedek (az tény, ezt a választ eredetileg valahol a neten láttam, de működött nála is). Sokaknál viszont biztosan előny, nem kell mindenkinek ugyanazt keresnie.
2018. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert azt sugallja, hogy nem tartod saját magad (a belső tulajdonságaidat és a külsődet) elégnek ahhoz, hogy felszedj egy nőt. Nyilván van sok nő, akinél sokat dob egy pasin, ha drága cuccai vannak, de nem egy kocsival vagy motorral fogok beszélgetni, párkapcsolatot kezdeni, együtt élni, szexelni, stb...
2018. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!mind2 hobbi is, az endurmotor meg bevisz az erdobe sarban is... fotozni es kozben meg izgalmas
2018. febr. 26. 16:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Engem ne azzal akarjon meghódítani, hanem a személyiségével, (ami kiül az arcára).

De amúgy hát most már nem feltétlenül kosaraznám ki, mert olvastam már olyat is, hogy valaki tényleg csak a személyiségével próbált hódítani, de akkor nem kellett senkinek, haverja javasolta, hogy rakjon ki olyan képet, amin 1 , a tengerben áll; 2 a kocsijával van rajta, és akkor meg erre olyanok is írtak neki, akik előzőleg kikosarazták, lepattintották. Tehát ő eredetileg nem a kocsijával akarta meghódítani az embereket. Tehát nem tudhatom a hátterét, hogy minek van kirakva képe a kocsijáról. Meg amúgy a szerelmemnek is van kint kocsis képe a közösségi oldalon, de az mondjuk ott nem társkeresés céljából, de szóval kezdek elnézőbb lenni ezekkel a kocsis képekkel.

2018. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Téged mennyire érdekel, hogy nekem milyen kocsim van?
2018. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Más az, ha büszkén mosolyog mellette, meg fotózza a tuningját, amivel heteket molyolt. Van, akinek ez hobbi, az aranyos.


De más ott feszíteni mellette, meg egy fos régi ronda szarral villogni, amit még rendesen lemosni sem volt hajlandó...


Ez olyan, mint a seggem. Sokat dolgozok vele, fontos az ember alakja is a kapcsolatban. Igaz? Igaz. Mégsem pucsítok tangában Facebookon, mint aki recskaalapanyag akar lenni, hanem rendes ruhában van fenn 1-2 kép, meg esetleg néha kiteszek egy futás/edzés utáni képet, mert az életem része és miért ne.


Nagyon látszik, mikor valaki kelleti magát. A férfiaknál is.

2018. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Miben más ez, mint amikor egy nő a külsejét mutogatja?
2018. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
Ha megmutatod BÁRHOL a világon, hogy mid van, mit értél el, akkor a legtöbb helyen nyerő leszel. Két kivétel van: Az egyik olyan helyek, ahol az irigyek a fejedhez vágják, hogy milyen nagyképű vagy. A másik a gyk, ahol soha, egy nőnek sem számítanak az anyagiak, csak hogy egy irreálisan tökéletes képet fessenek magukról, arcoskodva.
2018. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!