Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tapasztalataitok szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapasztalataitok szerint a duci, kis felesleggel rendelkező nők mindig csupaszív, vidám, házias, művelt hölgyek, a vékonyak pedig hisztis, felszínes, buta, lusta cicababák?

Figyelt kérdés
Kiktől hallotok legtöbbször ilyen véleményeket?
2015. aug. 1. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hallottam ilyet, de bizton állíthatom, nem igaz, én is voltam duci, most is van rajtam kb 5 kg felesleg.
2015. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy nem igaz, mint bármely másik általánosítás. Van ilyen is, olyan is a ducibbak és a vékonyak között is. Előző voltam még mindig.
2015. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tapasztaltam.


Konkrétan a legnehezebb természetű és leghisztisebb nő, akit valaha ismertem, duci (mondjuk háziasnak házias).

2015. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én meg nem vagyok házias, (főzni még szeretek bizonyos dolgokat, de a többit nem szívesen csinálom, csak ha muszáj) vidámságban is néha szűkölködöm, úgy vélem műveltségben nem utasít maga mögé egy átlagember, nyitott vagyok a környezetemre, inkább a REÁLtárgyak vonzanak. Hisztisség szempontjából női viszonylatokban szerencsére a sor végén kullogok, eléggé kompromisszumkész és konfliktuskerülő vagyok, viszont vannak felesleges zsírpárnácskáim, 67 kg-ot nyomok, de szerintem jó alakom van. Na, erre varjatok gombot!
2015. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem igaz. Általában a duci nők is hisztis, felszínes, buta, lusta cicababák.
2015. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mumusan ***** válasza:
52%

Ismerek pár duci nőt, és mind házias. Hogy felszínes-e azt nem tudom.

Rajtam is van pici felesleg, nem vészesen. Házias vagyok, ha kell, kenyeret dagasztok, befőzök..stb. Átlagos műveltséggel. Érdeklődési köröm elég széles, vicces vagyok /haverokon lemérve/. Gyerekként tudok játszani. Ha kell, komoly vagyok, és racionális. Mosolygós.

2015. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Én most vékony vagyok, de volt olyan is, hogy bizony volt rajtam pár kiló felesleg. Általában vékony voltam és vagyok. Nem kaptam még visszajelzést arról, hogy hisztis, felszínes, buta és főként lusta! lennék.Ez utóbbit a rengeteg túlóra is igazolja számomra....

Viszont ismerek olyan duci nőt, akitől menekül mindenki, mert nemhogy csupa szív, hanem egy igazi hárpia! Ráadásul alkatából adódóan lomha is.

2015. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TallandThin Boy ***** válasza:
73%
Szerintem nincs ilyen összefüggés. Persze nem vagyok olyan hűde tapasztalt, de nagyon sok duci nő van aki írtó flegma. Szóval már megdőlt az elmélet. Ilyen megállapításokat szerintem a megkeseredett emberek találnak ki.
2015. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hallottam és olvastam ilyet, és bántott is egy időben, mert én meg nem tudok hízni (mondjuk nem is baj, ha nem leszek túlsúlyos, de szóval azért ez akkor is sértő).


Egyébként meg azt tapasztaltam, hogy a testalkaton semmi ilyen nem múlik. Ismerek mindenféle testalkatból mindenfélét. Az ilyen szövegek csak arra jók, hogy egymásnak ugrasszák az embereket.

2015. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ennél nagyobb marhaságot még nem hallottam. Én vékony vagyok, mindig megtalálnak a "csupaszív, vidám, házias, művelt" telt hölgyek, hogy a komplexusaikat rajtam kitöltsék.

Nem vagyok hisztis. felszínes,buta, lusta meg főleg nem. Ezt csak egy kövér nő találhatta ki. Ülj ki egy forgalmas parkba, vagy plazába. Hidd el sokkal több duci XXXL-es divatmacát látsz, aki alig tudja belepréselni magát a nem megfelelő méretű ruhájába, de vonaglik benne, a legnagyobb kánikula közepén sállal a nyakába (mert valahol hallotta, hogy attól nem látszik a toka), és magassarkú cipőben, amiben már csak a súlya miatt sem tud járni. Már nagyon sok hisztis, felszínes, lusta duci lánnyal/hölggyel találkoztam, és egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi duci hölgy volt szimpatikus, vidám, házias vagy még esetleg művelt is.

2015. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!