Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi baj a kisigényű nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj a kisigényű nőkkel?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk a párommal, eleinte el akart halmozni mindennel (Iphone, luxus parfüm, utazások), mikor megmondtam, nekem ez nem kell, nem ilyen környezetből származom, nincs igényem ilyesmire.

5 év alatt eljutottunk odáig, hogy húzza a száját, ha az étteremben neki kéne fizetni.

De már itt az oldalon is írták, nincs igény "keveset fogyasztó" nőkre, minden nő annyit ér, amilyen magasra árazza magát.


2018. febr. 27. 11:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy 5 év alatt ellaposodott a kapcsolat, és ennek semmi köze a kis igényeidhez?
2018. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Átestetek a patás túloldalára...leszoktattad mindenről a minimalista igényeiddel. Árazás szerintem nincs...van egy igény a nőben, ha az passzol a férfi igényeihez, akkor minden oké.
2018. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Butaság.Egész életemben ilyen nőt kerestem mit amilyen elmondásod szerint vagy,de nekem olyan akadt,aki havi 500 e alatt nem tud költeni.Szivesen elcserélnélek a páromra.
2018. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy baromság. A vágy a tudatnak a börtöne. Egyáltalán nem egészséges, ha valaki folyton vásárol. Nyilván próbál kielégíteni ezzel valamit, de sose fogja tudni, és mindig újabbat és újabbat kell vásárolnia, amíg el nem fogy a pénze vagy amíg el nem pusztul a bolygó a vásárlási őrületbe, amiben élünk. Én is kisigényű vagyok. Szerintem pozitív dolog, ha valakit nem rángatnak rabláncon a vágyai. Én se drága utazásra, se luxus telefonra nem vágyom. Nem a fogyasztási cikkekben és a pénzben keresem a boldogságot, mert ezek nem képesek boldogságot nyújtani, csak ideiglenes örömöt és élvezetet. Hogy miért keverik sokan össze a boldogságot az örömmel és az élvezetekkel, azt nem tudom.
2018. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%
Tesco Gazdaságos Nő, ez jó. :D
2018. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mikor rájön a férfi, hogy téged nem a fizikai dolgok tesznek boldoggá, illetve nem akarsz leköteleződni a pénz miatt, onnantól kezdve nem is törekszik semmire. Ugyanezt tapasztaltam, igaz nem öt évig, de egy év után már én fizettem a mozijegyet, vacsorát, annak ellenére, hogy ő hívott meg, de kitalált mindenfélét pl. benyelte az atm a kártyát. Meg kéne tanulnom elfogadni..
2018. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Átéltem. Olyan vagyok, mint te, s a végén már a rezsit is egyedül fizettem, mindent, de mindent, míg ő csak a saját hobbijára szórta el a pénzét. Mikor már ajándékot sem kaptam SEMMIT egymás után két alkalomra, ellgondolkodtam. Hiába volt ugyan olyan jó köztünk a szex, a beszélgetés, a munkavégzés és az anyagiak viselésének egyoldalúsága miatt szakítottam. És igen, én is arra jutottam ,hogy el kell tudni fogadni, mikor adják. Nem kell iPhone, de a vacsit, mozit, stb-t el lkell fogadni, mert hosszú távon rosszul jársz. Én most tartós kapcsolatokról beszélek, nem az idegennel való randiról!
2018. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2%

Én azt nem értem hogy lehet az, hogy kisigényű nőként is kb. milliomos párod van.

Amúgy én is húznam a számat ha 5ev után is mindig, mindent nekem kellene fizetni mindenhol és milliomos sem vagyok.

2018. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%

Amikor új és izgalmas voltál, megértél neki egy Iphone-t. 5 év után a megszokott nő ennyit ér a pasidnak.

Mi a kérdés?

2018. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Amit adnak, fogadd el.
2018. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!