Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli férfiak. Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli férfiak. Milyen érzés (pozitív, negatív, v semleges), hogy kezdtek kicsúszni az időből és az ismerős nők jó része már, , lebabázott"? Mindenki megtalálta a másik felét, ti meg egyedül vagytok pár és család nélkül.

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik majd szeretnének családot, hogy ez nekik milyen érzés.
2018. febr. 27. 21:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Kb mint egy vegának a birkapörkölt. Nem foglalkozom ezzel. Az idő ellen meg nem tehetsz semmit olyan mint a halál, biztos.
2018. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
31%
Egy pasi genetikailag 30 évesen van a toppon. Szingli nőket pedig simán találnak a 20as korosztályban.
2018. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem vagyok elkésve. :D:D
2018. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
34%
Tökéletesen.Látva a barátaimat és ismeretségi körömet akik házasok ès gyerekük van mindent eltudnék mondani róluk csak azt nem ,hogy boldogok.Inkább a barátomat kellene megkèrdezni ,hogy érzi magát amikor ő 2 visitó gyerekkel és egy hárpia, frigid feleséggel összezárva csücsül otthon míg mi a barátokkal éljük az életünket, eljárkálunk, utazgatunk, épitgetjük a válalkozàst stb.Addig ő hét napból nyolcat végig hajszol(3 óràs alvásokkal) és maximum a játszótérre ugrik le a lelakott feleségével.A szexuális élete romokban 2 pici gyerek mellett.Tényleg úgy kène èreznem magam ,hogy lemaradok valamiről?Akikkel beszélek és családosok az én koromban csak panaszkodnak és szívük szerint a hátuk közepére sem kivánják az egészet.A kérdésre válaszolva:Életerősen,boldogan.
2018. febr. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%
27 vagyok lassan, meg nekem sem kellene 35 éves férfi, pláne olyan nem, aki még csak nem is elvált ennyi idős korára. Ha mindenképp választanom kellene két 35 éves között, azt választanám, aki már mutatott hajlandóságot a megállapodásra, csak nem jött neki össze.
2018. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Elvált? Ennyi idősen? Ritka. Az kéne még. Plusz legyen összetörve, leamortizálva. Aztán meg a nő vigye a lakást. A frászt. Hol élsz te?
2018. febr. 28. 09:51
 17/34 anonim ***** válasza:
Na, en vagyok az egyetlen, akinek ez sz.r érzés...?
2018. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Utolsó. Kicsit nekem is rossz. De ahogy látod, sokkal több a rossz kapcsolat, mint a jó. Rengeteg a válás.
2018. febr. 28. 10:41
 19/34 anonim ***** válasza:
51%

14-es: Van igazság abban, amit írsz. Viszont mindez, amit leírtál, lényegében nálad is meglesz, csak odébb tolódik 10 évvel mondjuk (ha mégiscsak rád jön a családalapítás majd).

Akkor pedig majd az, aki haverod/barátod/kollegád most olyan, mint a kicsavart citrom, az akkor majd már jókat vigyorogva járkál a kiskamasz gyerekeivel (majd pár évre rá kettesben a feleségével) nyaralgatni, túrázni, színházba, stb.

Te pedig akkor leszel benne (40 évesen) nyakig az egészben, amin ő már rég túl van. Nem lesz vicces 50 évesen kiskamasz kölykök apjának lenni, 60 évesen pedig gimis ballagásra menni.

2018. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

"sokkal több a rossz kapcsolat, mint a jó. Rengeteg a válás"


Aha. És ezért inkább a partvonalról nézitek végig, ahogy elmegy mellettetek a saját életetek?

2018. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!