Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért is elvárás egy 30+os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is elvárás egy 30+os férfitól, hogy lakása legyen/egyedűl éljen?

Figyelt kérdés
Vannak tippeim. Egyedűl is élek, pont hogy ezért kérdezem, mivel is vagyok elvieg jobb?

#önállóság #Egyedűlélni #sajatlakas
2018. febr. 25. 18:10
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de biztos romantikus amikor egy 30 éves férfira anyu mos, és az újdonsült barátnője majd megpróbál halkan nyögni, ne hogy anyukát felkeltsék.
2018. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
82%
Egyedül
2018. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
51%
Mert a többség szeret beleülni a kényelembe. Ha meg van, aki ezt nyújtani tudja és lehet válogatni, akkor azt választják.
2018. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
30+ nő vagyok, egyedül élek saját lakásban, amire önállóan gyűjtöttem, amíg a szüleimmel éltem, és képes vagyok önállóan eltartani magam. Van még kérdés? Amíg ez nem volt meg, nem vártam el, huszonpár évesen elég lett volna, hogy közösen építsünk fel mindent valakivel, csak nem volt olyan valaki az életemben, akivel közösen fel tudtunk volna építeni mindent, és 30 fölött már nem akartam a szüleimmel élni. Ha egy korombeli férfinak erre nincs igénye, akkor nem vagyunk egymáshoz valók.
2018. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Na igen! Pl unoka tesómnak külön emelete van. 2szoba, fűrdő wc óriás előtér ami akár konyha/étkező is lehetne.

Miért kell arra asszociálni, aki otthon lakik az nem csinál semmit?

2018. febr. 25. 18:17
 6/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenek működik a többgenerációs háztartás. Egyik unokatesóméknak működik, de én el sem tudnám képzelni. Én igénylem a szülőktől független életet, a távolságot, azt, hogy papucsban ne tudjanak átsétálni.
2018. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nem örökre gondoltam. Hanem még csak randizgatnak, kapcsolat elején. Jobban mondva egyedűl álló a pasi miért indúl hátránnyal?
2018. febr. 25. 18:30
 8/47 anonim ***** válasza:
80%
Randizgatás alatt kiderül, hogy egyáltalán szándékában áll-e leválni a szüleiről vagy sem.
2018. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
41%
Mert sok nőnek ez nincs meg, és ezért a férfitól várja el.
2018. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
7-es: Azért, mert már a randizgatás elején sem tudja hova vinni a lányt (már ha a lánynak nincs lakása.)
2018. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!