Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok bejön az, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejön az, ha a fiú annyira megnevettet, hogy bepisiltek?

Figyelt kérdés
Jó nem pisilt be de kirohant a wc-re. Mindig nagyon sokat röhögünk meg hülyéskedünk egymással, tök megérti nem sértődik be meg mindig veszi a lapot nagyon jófej. Egyszer majdnem megcsókolt, ha nem pampog közbe a barátnője meg is történik szerintem... Bár lehet jobb így, pasija van igazából. Nem akarok megcsalás lenni vagy második vagy ilyesmi, de nem tudok mit kezdeni azzal, hogy mennyire tetszik. Már egyszer majdnem szakítottak a pasijával, akkor ismert meg ő kezdett el flörtölni. Azóta van ez a dolog, szerintem tetszem neki de látom, hogy tanácstalan. Mindenesetre már mondta, hogy velem mindig olyan jól érzi magát...
2018. márc. 1. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyedül is ki tud menni a wc-re vagy csak a barátnővel?
2018. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdés, hogy neked bejönnek-e a lányok akik bevizelnek
2018. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem elég, ha sírva nevetek. Igazán nem vágyom sokra. :')
2018. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

A humor egy nagyon jo dolog, foleg a noknel lehet bevagodni ezzel.

De van egy masik oldala is, amikor a lany csak a nevetettos sracot latja meg benned, es baratzonaba tesz. Rovid tavon elheto kapcsolat lenne, de ott verzik a dolog, hogy ha esetleg elgagyja miattad a pasijat, akkor veled ugyan ezt megtenne. Szoval latna benned a jofer humoros sracot, de par honap alatt kiabrandulna beloled, mert te csak a hulye vagy a szemeben, egy forras, aki jo ha van, de hisszutavon unalmassa valnal a szamara. De ha bolond es nem veszi eszre, akkor te keszel a srac akit majd elhagy, egy erzelmes, mely erzesu dramai vicces fiuert. Aztan mint a korforgas, keresne tovabb. Mast.

Vigyazni kell az ilyen csajokkal, akik ennyire vszik a humort. Es visszaelnek vele.

2018. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert ki ne szeretné összepisilni magát? Én például ettől a kérdéstől pisiltem be. Még a szemeimen is.
2018. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nálam távolról sem ez a döntő szempont, ami alapján vonzónak találok bármely férfit. Nálam elég a humorérzék puszta megléte, és hogy az hasonlítson az enyémhez (az abszurd, fanyar humor áll leginkább közel hozzám).
2018. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, mint tulajdonság. De ha vonzalom nincs, megbäszta a fene.
2018. márc. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Mellékes. A lányoknak az számít, hogy jól nézel-e ki. Ha nem, akkor csak a barátzónát érheted el.
2018. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!