Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak hogy esetleg a reszéröl is legyenek kerdesek?

Figyelt kérdés

Meg ha csak alapvetö kerdések. Par napja beszélgetek egy lannyal messengeren. Latasbol ismertem, ö nem.irtam is neki hogy tudom ismeretlen vagyok(egy helyen dolgozunk), de szimpi, beszelgetünk e? Irta hogy igen. Van par közös bennünk, de inkabb csak en kerdezek. Nem tudom mivel, hogyan kelthetném fel jobban z erdeklödését?

F.


2018. márc. 2. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Könyvekről, filmekről. Pl. mit olvasott mostanában, milyen filmet látott mostanában?
2018. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Úgy tűnik nem érdekles
2018. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha valóban érdekelnéd...nem kellene azon agyalni, hogy miről beszélgessetek. Jönne magától.
2018. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, csak udvariasságból beszélget.
2018. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmivel sajnos.

Vagy érdeklődik irántad vagy nem.

2018. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Vasárnap hintsd el, hogy kihúzták a számaid.

31/f

2018. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Unalmas a csaj
2018. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-nál a pont. Ha kölcsönös lenne az érdeklődés és működne ez egyáltalán köztetek, szóba sem jönne, hogy mi legyen a téma vagy mit kérdezzetek.


Az a baj, hogy nagyon akarjátok (te legalábbis), hogy legyen köztetek valami, de ez annyira elvakít, hogy nem veszitek észre, valójában mennyire dinamikátlan és használhatatlan páros vagytok.

2018. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd az írogatást, hívd el egy rendes randira. Van akinek nem megy az online beszélgetés, és élőszóban jobban tud reagálni a másikra. Ha élőben is egyoldalú a beszélgetés, akkor felejtòs a dolog. Nyilván ha elutasítja a randit, akkor is.
2018. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre nem hívom randira, hisz pár napja beszélgetünk csak. Majd jövő héten ha úgy alakul. Max csak márc 15-én tudunk találkozni, mivel teljesen másik műszakba van. Igen, tudom, ott derülne ki minden, hogy bejövünk e egymásnak, vagy sem.
2018. márc. 2. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!