Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha betegség miatt nem lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegség miatt nem lehetne párotok és soha nem is volt, ti megölnétek magatokat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 16:00
1 2
 1/18 Gál Zoé ***** válasza:
73%
Nem.
2018. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Betegseg? De megis milyen betegseg? :O
2018. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az élet örömeit ki lehet élvezni párkapcsolat nélkűl is. Egyébként milyen betegség?
2018. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem, pár nélkül is lehet boldogan élni. És amúgy szerintem nincs olyan betegség, amivel ne találhatnál párt, ott van például a karok és lábak nélkül született férfi, akinek nagyon csinos felesége és családja van. De még ezer másik példa is lenne erre.
2018. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Párom autóbalesetezett 13eve... En 3eve vagyok vele egyutt tehat igy ismertem meg. Gerincecsigolyája tort el lemezek, csavarok stb van a hátaba két mankóval közlekedik es nagyon szeretem nem cserelnem el senkiert. Szal nem tudom milyen betegsegrol beszelsz de hidd el megtalalod a párod :) 27N
2018. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
uccsó de attól még a cerkája feláll nem? ha nem akk is öszejöttél volna vele nem mi?
2018. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ennél fontosabb dolgok is az életben. Nem beszélve azokról, amik jobban meghálálják a belefektetett időt és energiát, mint egy párkapcsolat.
2018. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Kedves 6-os igen feláll neki. Bar mivel ott is vannak bajok igy havonta kethavonta van csak szex de tudod a szexnel vannak fontosabb dolgok is egy parkapcsolatban
2018. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
akk le a kalappal előtted:)
2018. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Ennél hülyébb kérdéssel még nem találkoztam! Ez a kérdés már eleve 2 oltári nagy b#romságból áll össze! :


1. Mi olyan betegség lenne, ami gátolná egy párkapcsolat kialakulását? Betegen is megtalálhatja mindenki a párját!


2. Csak azért, mert valakinek nincs párja, attól még miért ne élvezhetné az életet? Az életben vannak más dolgok is, amiket élvezhet az ember, amik örömet okoznak neki!

2018. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!