Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen egy nő ha ronda?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy nő ha ronda? Lehet ellensúlyozni valamivel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 19:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Normálisnak kell lenni, és akkor szépnek fognak látni.
2018. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

#10

Tehát az élőben történt, személyes tapasztalataid nem fedik az ezen az oldalon leírtakat, ahol anonim emberek dobálóznak közhelyekkel akik még soha nem láttak téged?

Meglepő...


Mutass egy képet, akkor többet lehet segíteni, de persze csak akkor, ha bírod a negatív kritikát is a látatlanban történő simogatással együtt.

2018. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%
Én làny vagyok. Ha mutatta képet még tudom mondani hogy mi a baj.
2018. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, az meg sem fordult a fejedben, hogy az állítólagos rondaságod csak valami kifogás, ami miatt gúnyolhatnak. Engem is bántottak párszor általánosban, egyszer azért aláztak meg, mert szemüveget kaptam. Vagy legalábbis ez volt az indok. Később rájöttem, hogy mivel jó tanuló voltam, és visszahúzódó is, talán ez bosszanthatta őket, és úgy élték ki magukat, hogy vakegérnek neveztek, és testileg is bántottak. Néha egyszerűen csak valami kell az ilyen embereknek, amit kapaszkodóként használva belerúghatnak a másikba, holott a véleményük nem teljesen fedi a valóságot. Lehet, hogy nálad is ez van, és pl. a visszahúzódásodat, a félszegségedet st. "büntetik" így. A nők meg egyébként is ilyenek, sokan képesek lennének megfojtani a másikat egy kanál vízben, csak mert ugyanolyan ruhája van, mint nekik (főleg ha az a ruha még jobban is áll a másikon, mint őrajta), vagy ha a másik nő beszélget egy olyan fickóval, akit ők is kinéztek maguknak stb., na akkor is olyan mocskokat szórnak egymásra, hogy ihaj. Ne hagyd, hogy elvegyék az önbizalmadat, vágj vissza frappánsan, aztán majd leshetnek.
2018. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

Engem is gúnyoltak az aktuális osztályomban. És mivel emiatt egy ilyen "bocs, hogy élek" kis nyúlbéla (vagyis nyúlbella) voltam, a munkahelyemen is kikezdtek. Stílust váltani nem is mertem, mert féltem, hogy az újba belekötnek és mégjobbak felhívom magamra a figyelmet a változtatással.


A sors iróniája, hogy amint kikerültem onnan, fenekestől felforgattam az életemet és a külsőmet és megfogadtam magamnak, hogy én márpedig nem fogom más nyávogása miatt szarul érezni magam. Igaz, csak amatőr szinten, de modellkedem már és nagyon sok ember szeretnivalónak, gyönyörűnek tart, pedig amennyire én látom magam, csak egy átlagos lány vagyok, aki kicsit jobban ad magára.


Nem tetszhetsz mindenkinek, ezt el kell fogadni. Én sem tetszem, de nem is bánom. Viszont aki anélkül nyávog a külsődön, hogy a helyzet szempontjából fontos lenne, vagy kérdezted volna, az egy olyan ember, akinél akkora gondok vannak, hogy fölösleges adni a véleményére. Pl egy osztályban vagy. Miért vagy ott? Tanulni. És barátkozni. Számít, hogy szép vagy vagy sem? Nem. Ez olyan, mint egy futóversenyen felhozni azt, hogy az illető tud-e főzni vagy van-e diplomája. Ki a szart érdekel? Tud futni? Jól fut? Fusson. Nem jól fut? Akkor is fusson, azért jött. Azt pedig nem egy ember fogja megmondani, hogy egy másiknak tetszel-e. Szóval lényegtelen azt mondani, hogy jaj, ronda vagy. Ott van relevanciája, ahol te kérdezed. De te nem kérdezted őket, gondolom. Ahogy nem is az van, hogy pl egy olyan női szerepre jelentkezel munkaként, ami kifejezetten a női vonzerőre építi a karaktert. Itt valóban mondhatják, hogy háát ez ide nem lesz így jó. De egy ilyen helyzetben? Kérlek. Komplexusos, unatkozó szerencsétlenek sporteszköze meg ne legyél. Vagy ha azzá válsz, ne tulajdoníts neki túl nagy szerepet. Ez nem rólad szól. :)

2018. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%
Utánanéztem. Pontosan 1001 ellensulyozása van. Küldj képet magadrol priviben és megkeresem a megoldást számodra (Ha te is együttmüködsz!).
2018. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Figyelj én megértelek,mert én is a ronda nő kategóriát erősítem. Aki írja,hogy küldj képet stb én nem küldenék,mert tudom,hogy az arccsontozatom,orrom stb dolgok nem szépek rajtam,és ezen csak pénzzel és plasztikával tudok segíteni. Megfogadtam magamnak amint lesz kerestem azonnal megyek plasztikáztatni az orrom,fülem és állam. Nagyon igényes vagyok egyébként én is,drága ,szép ruhák,minden héten 2x fodrász,szolid smink. Régebben folyamatosan edzettem is,de ma már abba hagytam mert nem egyszer hallottam ott is,hogy milyen ronda vagyok... Félek emberek közé is menni sokszor,mert nagyon gyakran hallom,hogy ronda..ronda,csúnya stb.. A jó alak meg külön ront az egészen,mert felhívom magamra a figyelmet,hallom,hogy nééézd néézd jó nőő,mind bámulnak,aztán megfordulok és pfff mégsem,ronda stb. Totál depressziós voltam egy időben miatta,ma már jobban elfogadtam,hogy én így nézek ki,ellene tenni csak a sebész tud,1-2 milláért cserébe. Csak nekem a munka is kihívás,ott megjelenni és hallgatni ,hogy de rona,hát nem egy jó érzés..
2018. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindennel lehet ellensúlyozni.

Mik az értékeid? Lehet, hogy nem vagy egy klasszikus szépség, de lehetsz művelt, intelligens, humoros, barátságos, konyhatündér, jó énekes stb. Ezekre mindig tudsz építeni.

Szerintem aki itt sír-rí, hogy ő milyen ronda, az túlzott jelentőséget tulajdonít a külsőnek. Pedig annyi minden van még, amit értékelni lehet akár magadban, akár másokban! Találd meg ezeket. A külsőddel kapcsolatban meg az legyen a fontos, hogy ápolt légy, a többivel úgyse nagyon tudsz mit csinálni, de nem is kell. Mindenki olyan, amilyen. Ha arra vágysz, hogy szupermodell külsővel rendelkezzél, akkor nagyon sokat fogsz még sírni - most őszintén, érdemes? Vagy inkább beveszed a leszrom tablettát, és élvezed az életet "rondán" is? Nos?

2018. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18-as válaszadó:

A belsőmet dicsérték, de mit számítanak a belső értékek ha a külső miatt elutasítanak? Persze belsőleg "megfelelnék", de párként nem kellek.

2018. márc. 2. 22:31
 20/20 Bence_ ***** válasza:
66%

Régen volt, válogatott kajakos lányok oda jártak hozzánk edzeni.

Egyik csaj úgy nyomott fekve 80kg-al mint talán én 30-al. Nagydarab, izmos, zsíros volt. Tök messze állt az ideállomtól de pár hét után rájöttem, hogy simán tudnám szeretni, mert belül nő volt. Sugárzott belőle. Nőiesség belülről jön, elhiszem, hogy bantottak téged, serelmeid vannak de akkor menj pszichológushoz. Rakd rendbe magad!

2018. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!