Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi tisztességes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi tisztességes férfi járkál az utcán?

Figyelt kérdés

Átlagosan, az ismeretségi körötökben mennyire ritkák az alja pasik?


Az unokanővérem férje lebukott, hogy kvázi kettős életet él, másik feleséggel.

Megannyi példa van, amikor a férfi egy csaló görény.

Kb. mennyi arra az esély, hogy egy ilyen "kellemes" férfibe botlom? Mennyire izguljak?



2018. márc. 4. 05:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanúgy van az ismerősi körömben olyan férfi, aki elhagyta a nejét egy hülye kis picsàért, meg olyan nő is, aki 10-20 év házasság után lépett le egy fiatalabb sráccal. Mondjuk előbbi talán gyakoribb.
2018. márc. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem kéne nemekre bontani. Csak ott történik ilyen, ahol sz..r a kapcsolat, ahol a felek nem tettek napi szinten a kapcsolat működéséért.

Egy kapcsolatot két személy hozott létre, ugyanaz a két személy is szükséges hogy megromoljon.


Az pedig egyéntől függ, hogy ki lép félre gyáva gerinctelen módon.


Sok a tisztességes nő és férfi. És sok a tisztességtelen is.

2018. márc. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Vannak ennek fokozatai...

Nem olyan nagy az ismeretségi köröm, sok emberről kiderülhetnek dolgok itt is, amiket nem is sejtenék... A közeli ismeretségi köröm talán úgy 40 fő, róluk tudom a legtöbb dolgot, 80%-uk férfi...

Közülük 2 biztosan olyan, hogy ha egy barátnőm ismerkedne velük, azon lennék minden erőmmel, hogy lebeszéljem. Nem csak azért, mert hűtlenek, hanem mert vannak olyan kapcsolataik és ügyleteik, amik... Nem a normális emberhez tartoznak.

Rajtuk kívül fele-fele arányban van a szórakozó és a rendes réteg. A rendesek egy része foglalt, páran elég elvont figurák, néhányan vagy kapcsolat utáni pihenőn vannak, a munkába temetkezve, vagy párt keresnek. A szórakozó réteggel nekem nincs bajom, ők falják ugyan a nőket, de nem verik át. Vagy csak a nagyon ostobákat, de amúgy nem szoktak kettős életet élni, amennyire én látom. Legfeljebb csak hülyíteni szoktak lányokat.


Azért az sem elhanyagolható, hogy az ember milyen közegben mozog. Nem mondom, hogy egy cégvezető hatalmából adódóan is pl nem lehet egy szemét, de az alacsonyabb társadalmi rétegekben gyakoribb ez a mindenki mindenki háta mögött mindenfélét csinál... Ennek két oka van: több köztük az olyan ember, aki "vak" ahhoz, hogy rájöjjön, illetve több az olyan is, akinek a racionális oldala fejletlen és a farkát (vagy ép vagináját) követi észérvek, "beszéljük meg" és társai helyett. Az egyszerű ember ösztönközpontúbb, szerintem.


Amúgy magamat és az ismeretségi körömet az átlag-értelmiségi metszetbe sorolnám, ha ez számít. A 2 fickó mondjuk pont nem értelmiségi.

2018. márc. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyi az ilyen féreg pali mint a számító qrva.
2018. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni:) Lesz amilyen lesz, nem tehetsz ellene semmit, max a szerinted legjobbat választod.
2018. márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utcán járkáll, már tisztességes. Különben bujkálna és nem járkálna lazán az utcán.
2018. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2/nm :]
2018. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nemtől független dolog, kár a férfiakra kihegyezni. Amúgy meg mindig inkább a kirívó esetek ragadnak meg az ember emlékezetében. Jobban emlékszel arra, hogy A megcsalta a férjét/feleségét, mint arra, hogy B, C, D és E viszont normális, botrányoktól mentes kapcsolatban élnek.


Amúgy meg a tisztességes ember néha még baleknak is érezheti magát. Múltkor házibuliban voltunk, és egy csaj ismerősöm három pohár bor után már ölelgetett, fogdosott meg kb. az ölemben ült. Szép csaj, nem is vagyok fából, de eszembe sem jutott, hogy lefeküdjek vele, mert egyébként jár valakivel. Így hát finoman leépítettem. Erre fél óra múlva lelépett egy másik pasassal. Ilyenkor azért előjön a cinikus énem, és elgondolkodom, hogy érdemes-e tartani magunkat az elveinkhez.

2018. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Sok, csak ők nem olyan érdekesek a nőknek, nem vagánykodnak, nem műmájerkednek, nem vesznek villantós autót, mivel mint írtam, nem műmájerkednek.
2018. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg, csak róluk nem szerzel tudomást. A híradásokban is mindig csak az szerepel, hogy "lezuhant egy repülőgép, 150 ember meghalt". Arról senki nem beszél, hogy aznap több tízezer ember kényelmesen, biztonságosan célba ért repülőgépek segítségével, mivel ennek nincs hírértéke.
2018. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!