Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy átlagos, mérnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy átlagos, mérnök lánynak egy év alatt, mióta szakítottunk,289 férfi írt? És mind akart is tőle valamit? Mutatta, láttam.

Figyelt kérdés

[link]


Ennyire nagy a kereslet egy átlagos lány iránt is? ég azon férfiak is ráírtak, akik jó barátaim.


A kérdést hamarosan törlöm.


2018. márc. 4. 07:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Persze hogy létezik, szerintem semmi meglepő nincs benne.

Viszont az a kép szerintem sérti a csajszi jogait, hiszen valószínűleg nem adta áldását rá hogy feltedd ide.

2018. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem zavarja. De fogom törölni 10 válasz után.
2018. márc. 4. 07:10
 3/30 anonim ***** válasza:
10%
Miért meglepő?
2018. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Minden nőre nagy a kereslet, ráadásul ez a lány szép is, meg ha mérnök, akkor értelmes is.

(Amúgy te nem tudod törölni a kérdésedet, csak a moderátorok.)

2018. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%
basszus, ha rá ennyi pasi írt rám vajon hányan írnának? Mondjuk még így is, hogy férjnél vagyok és se facebookom se instagramom, és 32 éves vsgyok még így is naponta leszólítanak az utcán. Szóval igen, létezik, főleg a neten.
2018. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nagyon sok, én majd hanyatt estem. Még olyanok is, akik azt mondták, nem akarnak tőle soha semmit. De azok is bepróbálkoztak nála. Majdnem 290 bő 1 év alatt, és úgy, hogy zárkózott a lány. Mi lenne, ha nem az lenne...
2018. márc. 4. 07:35
 7/30 Bence_ ***** válasza:
90%

Átlagos :)

Barátom, minden ember maga a csoda.

Attól mert se magad se őt képtelen vagy értékelni attól még ez a lány is csoda.

Átlagos... most tényleg nehéz ítélkezés mentesen írni.

Fejleszd, ismerd, szeresd meg magad!

2018. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Tudod az a nem mindegy, hogy MILYEN pasi írkálnak. Mert ha mindig csak szakadt alkoholisták vagy kövér kockák találják meg, akkor közülük írhatnak ezren is, semmi jelentősége nincs. De ha mondjuk csak 10-en írnak neki egy évben, de azok mind jó pasik(mert mondjuk gázos alakok nemis mernek ráírni), akkor már jó csajról lehet szó. Nem a számok beszélnek, hanem a minőség.
2018. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

290 az szerintem semmi...


Egy átlagos lány is összeszed egy népszerűbb társkeresőn 100/hó-t.

Semmi meglepő nincs ezen.

2018. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De ő nincs társkeresőn. Vagyis fellépett tavaly 2 szer 3 napra. Lehet ebből 50 írás összejött.....sacc per kb. Társkereső az rémes. Egyik ismerős nő, 38 éves, mondta, hogy abból ne induljak ki. Nem szép nő, de nagyon csinos. Felrakta a hasát, meg a derekát képnek. 2 nap alatt 71 en írtak neki. Csajokespasikon...
2018. márc. 4. 07:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!