Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem/mondanom, hogy felfigyeljen rám, de egyben nem tűnnék tapintatlannak, tolakodónak vagy ne égjek be előtte?

Figyelt kérdés
Vagyis mivel hívhatom fel magamra a figyelmet, de közben mégsem én lennék a középpontban? Hogyan tetszhetek meg olyannak aki nekem tetszik?

2018. márc. 4. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Első lépésként pl. ne görcsölj rá arra, hogy "tolakodó" vagy "tapintatlan" leszel. Gondolj arra, hogy ha egyszerűen, udvariasan és normálisan közeledsz a kiválasztott személy felé, akkor úgysem leszel "tolakodó" meg "tapintatlan". Egy apró bókkal nem lehet beégni, viszont jusson eszedbe, hogy ezzel feldobhatod az illető napját.
2018. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez részben helyzetfüggő. Sok múlik azon, hogy milyen közegben vagytok (pl. egyetem, közös baráti társaság, vagy csak látjátok egymást naponta a buszmegállóban stb.). Van, aki többé-kevésbé átlátszó trükkökkel próbálkozik (pl. "bocs, elment már a busz?", vagy egyetemen: "nem tudod, hol van a ... terem?"), van, aki egyenesen közli a szándékát. Szerintem a mai világban egyáltalán nem probléma, ha nemtől függetlenül normálisan közlöd a másikkal, hogy szimpatikusnak találod őt, és szívesen beszélgetnél vele, nem hinném, hogy egy értelmes, normális ember egy ilyen közeledésre bunkón reagálna. Szerintem túlagyalod a dolgot, és ez már kicsit játszmázásnak tűnik. Egyszerűen közlöd, hogy mit szeretnél, és kész, hülyeség túlcifrázni.
2018. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Többnyire havonta 2-3 alkalomal találkozunk, akkor órákig "össze vagyunk zárva", többször beszélünk. Kb. Féléve ismerjük egymást, az elmúlt hetekben éreztem azt, mintha tetszene. "csak" 19 vagyok, előtte nem éreztem olyat, hogy bárki is bejönne, aki mégis annál esélyem nem volt (mert pl. Km-ekre élt tőlem), nem voltam még ilyen helyzetben. Amikor beszélgetünk akkor poénkodunk. Úgymond problémám az is, hogy 27 éves ,és nem hiszem, hogy egy tinédzser lánnyal összejönne. Persze más barátaim vannak 10 évvel idősebbel, de pl magamon nem is érzem azt, hogy ennyi lennék, meg olyan kislányos képem is van. Eddigi bókja felém az volt, hogy milyen jó memóriám van, milyen jó nekem, hogy hosszú számsorokat megjegyzek, míg ő örül, ha a telefonszámát megjegyzi, meg hogy milyen intelligens vagyok-erre már nem emlékszek mire mondhatta.
2018. márc. 4. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!